Reklama

Czytelnicy Wamiz testują karmę Pro Plan Sterilised Adult: "Mój kot się jej domaga"

Czytelnicy Wamiz testują karmę Pro Plan Sterilised Adult: "Mój kot się jej domaga" © Wamiz

Niskokaloryczna i lekkostrawna sucha karma Pro Plan Sterilised pomaga Twojemu kotu utrzymać prawidłową wagę, jednocześnie dbając o jego masę mięśniową i zapobiegając odkładaniu się kamienia nazębnego. Ta karma nie tylko wpływa korzystnie na zdrowie kotów, jest również przez nie bardzo lubiana!

Przez Redakcja Wamiz

aktualizacja dnia

Dobranie odpowiedniej karmy dla kota nie zawsze jest łatwe, ponieważ musi mieć ona nie tylko dobry, wartościowy skład, ale również smakować Twojemu pupilowi. Karma powinna być również dobrana odpowiednio do wieku, wagi i ewentualnych problemów zdrowotnych zwierzaka.

Idealna karma dla kotów po sterylizacji


Formuła karmy Purina Pro Plan Sterilised została opracowana we współpracy z naukowcami tak, aby pomóc utrzymać zrównoważone pH kociego moczu oraz wspierać zdrowie nerek i dróg moczowych. Specjalna receptura karmy obniża więc, zwiększone po kastracji, ryzyko chorób dróg moczowych

Karma Purina Pro Plan Sterilised jest bogata we wszystkie niezbędne składniki odżywcze: witaminy A, C i E, nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3 i przeciwutleniacze. Unikalna kompozycja składników wzmacnia system odpornościowy kota i dostarcza wszystkich składników niezbędnych do dobrego samopoczucia.

Karma doceniana przez koty i ich ludzi!

Zbilansowana, smaczna, wpływająca korzystnie na zdrowie wysterylizowanych kotów, sucha karma Pro Plan Sterilised Adult zadowoli nawet najbardziej wybredne koty. 

Teraz możesz ją przetestować ze zniżką 20 zł na Zooplus.pl, z użyciem kodu PROPLAN-20

“Moja kotka domaga się właśnie tej karmy”

Czytelnicy Wamiz mieli okazję przetestować Pro Plan Sterilised i ich opinie są bardzo pozytywne:  

„Ta karma jest idealna dla moich obu wysterylizowanych kotów: 3-latek, który jest łakomczuchem, nie przybiera na wadze. I starszy kociak 13 lat, dość wybredny, który nie ma wszystkich zębów: ta sucha karma nie stanowi dla niej problemu pod względem wielkości i twardości. Oboje ją lubią ”.

“Idealna karma, moje koty ją uwielbiają, nawet najbardziej wrażliwy z całej trójki bardzo dobrze ją toleruje”

Dzięki formule Optirenal sucha karma Pro Plan Sterilized wspiera zdrowie nerek i dróg moczowych, jednocześnie pomagając utrzymać zrównoważone pH moczu, co zapobiega tworzeniu się kamieni nerkowych. 

„Mój kot miał kilka razy zapalenie pęcherza moczowego, dlatego konieczna była zmiana jego diety. Od czasu, kiedy go karmię Pro Plan Sterilized nie ma już żadnych problemów”

Artykuł sponsorowany

Zostaw komentarz
1 komentarz
Kot_gaja
Dobrej karmy kot się nie domaga.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
moim zdaniem
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz