Reklama

Rottweiler i kociak

Rottweiler porywa w zęby kociaka. To, co się dzieje później jest nieprawdopodobne (video)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Tak delikatnego rottweilera jeszcze nie widzieliście!  

Ten duży obronny pies, ujęty w Polsce w wykazie ras psów uznawanych za agresywne jest w rzeczywistości kwintesencja delikatności! Sami zobaczcie, jak zajmuje się małymi kociętami! 

Rottweilery to faktycznie psy, które są doskonałe do obrony, ale jeśli już należysz do rodziny, to możesz mieć pewność, że włos ci z głowy przy nim nie spadnie. Nawet jeśli jesteś kotem. 

Maggie to doskonały przykład tego, jak delikatne mogą być psy tej rasy. Jej opiekun nagrał wzruszające video, na którym widać, jak pies troszczy się o kocięta mieszkające z nim w jednym domu. 

Na udostępnionym w sieci TikTok video widzimy jak Maggie delikatnie podnosi pyskiem kocię i przenosi je na kanapę. Kiedy już kociak się na niej zadomawia, pies całuje je i otacza opieką.

Matka jest obok, na wypadek, gdyby duży pies potrzebował chwili wytchnienia od dzieciaków. 
Widać, że Maggie doskonale rozumie potrzeby swojej przybranej rodziny i zadba o to, by miały jak najszczęśliwsze dzieciństwo! 

Zobacz również: 

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

1 komentarzy

  • Pumbelix
    Pumbelix
    Wszystko zależy od wychowania psa. Geny to jedna strona monety, charakter indywidualny to druga strona monety a właściciel musi znaleźć równowagę między tymi dwoma stronami.
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

1 komentarz na temat 1

Chcesz udostępnić ten artykuł?