Reklama

Bezdomny kociak wkrada się do radiowozu i robi coś, co rozbraja funkcjonariuszy! (VIDEO)

Raadiowóz cat-wow

Kot wykorzystał fakt, że policjant wypełniał dokumenty, żeby wślizgnąć się po cichutku do radiowozu i... podbił serce funkcjonariuszy.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Pod koniec listopada 2020 roku policja została wezwana do stłuczki pod Jaworznem. 

Koci zbieg

Kiedy policjanci przyjechali na miejsce i zajęli się spisywaniem dokumentów, do radiowozu po cichu wtargnęła bezdomna kotka.

Bez zbędnych ceregieli rozejrzała się po radiowozie, a potem rozsiadła się na kolanach policjanta i zaczęła do niego przytulać!

"Dzisiaj rano w #Jaworzno przy ul. Sportowej do radiowozu wtargnęła kotka i bezwzględnie usiłowała przeszkodzić policjantowi w obsłudze kolizji 😉" - skomentowała policja śląska na swoim fanpage'y na Facebook'u.

Niestety tym razem nie udało się odnaleźć właściciela – policja przekazała kotka pod tymczasową opiekę jednej z funkcjonariuszek. Trwają poszukiwania opiekuna zwierzaka.

Policja obiecuje nie wystawiać mandatu za nadmierne spoufalanie się. 

Uwaga! Kot w aucie!

Warto pamiętać, że zimową porą koty szukają ciepłego schronienia. Jeśli zostawimy uchylone drzwi do nagrzanego wnętrza pojazdu, może okazać się, że do domu przyjedziemy z nowym lokatorem. I nie zawsze – jak w przypadku wrocławskich policjantów, ktoś będzie na niego czekał. 

Zostaw komentarz
1 komentarz
Wojanteam
Ale słodziak lubi się przytulać. 🙂
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz