Reklama

Suczka dobermana zostaje mamą, ale jej dzieci to nie szczenięta!

suczka-dobermana dog-cat-wow

W indyjskim stanie Tamil Nadu doszło, jeśli nie do cudu, to do bardzo wyjątkowego zdarzenia. Suczka po porodzie została mamą nietypowych czworonogów.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Pewna suczka dobermana i jej kocia współlokatorka żyły w pełnej zgodzie na farmie pana Subramaniego w indyjskim stanie Tamil Nadu. 

Suczka i kocica były do tego stopnia ze sobą zżyte, że nawet zaszły w ciążę w tym samym momencie! Ale kiedy zbliżył się czas porodu, zdarzyło się prawdziwe nieszczęście.

Nieszczęścia chodzą parami

Podczas porodu kocia mama umarła i osierociła troje swoich dzieci. Natomiast suczka - straciła wszystkie szczenięta. 

Sunia przeżywała podwójną żałobę, ale najwidoczniej widok kociąt obudził w niej instynkt macierzyński. Zaopiekowała się nimi jak własnymi dziećmi.

Psia mama doglądała maluchów, ogrzewała je, bawiła się z nimi i uczyła, jak być dzielnymi i silnymi… psami. Jak na dobermana przystało. Psia mama chroniła kocięta jak tylko mogła nie pozwalając za bardzo zbliżać się do maluchów ludziom, jak i innym zwierzętom.

Pan Subramani był zachwycony niesamowitym zachowaniem swojego psa i postanawił nakręcić filmik o swojej niesamowitej rodzinie. Jak dobrze, że to zrobił! To najwspanialsza rzecz, jaką dziś zobaczycie.

Miłość do dzieci, biologicznych czy przybranych, potrafi zdziałać cuda.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz