Reklama

Meksykański gang wymierza sprawiedliwość, pozwalając pitbullowi wykastrować gwałciciela

Wściekły pitbull. dog-angry
© Shutterstock

Mężczyzna podejrzany o gwałt został napadnięty przez meksykański gang i torturowany przez… pitbulla. Pies był zmuszony do odgryzienia genitaliów domniemanego gwałciciela.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 15.09.2019, 08:08, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:53

„Ostrzeżenie” mrożące krew w żyłach

Jak donosi „Daily Mail” w ubiegłym miesiącu członkowie jednego z meksykańskich gangów opublikowali w sieci nagranie „ku przestrodze gwałcicieli”. Niestety zaangażowali w to dwa psy.

Na przerażającym nagraniu widać rozebranego do naga 30-letniego mężczyznę, zakutego w kajdanki i przygwożdżonego do ziemi.  Wokół niego stoi kilku mężczyzn, którzy podżegają obecnego tam psa rasy pitbull do zaatakowania mężczyzny. Na filmie widać jak pies odgryza genitalia mężczyzny.

Ofiara krzyczy i błaga, by pies przestał, a tymczasem członkowie gangu przyprowadzają drugiego pitbulla. Na szczęście pies odmawia uczestnictwa w torturowaniu domniemanego przestępcy.

Problem z dużą przestępczością

Meksyk jest znany z wysokiej przestępczości i ma najwyższy wskaźniki morderstw w skali świata. W samej pierwszej połowie roku odnotowano 17 000 ofiar. Lwia część tych przestępstw jest popełniana przez członków gangów i karteli, które w ten sposób „wymierzają sprawiedliwość”.

Lokalne media odnotowały, że widoczny na filmiku mężczyzna został złapany przez członków gangu i oskarżony przez nich o zgwałcenie kobiety. Niestety nie wiadomo, czy mężczyzna przeżył tortury.

Zwierzęta nie mogą być zmuszane do agresji

Powszechnie pitbulle są uważane za psy niebezpieczne. My uważamy, że niebezpieczne incydenty z udziałem psów tej rasy są wynikiem błędów ich opiekunów  - złego wykochowania, braku szkolenia i zachęcania psów do agresywnych zachowań. A wykorzystywanie zwierząt do „wymierzania sprawiedliwości” jest po prostu okrutne.

Z tego powodu nie publikujemy materiałów filmowych związanych z tą sprawą.

Dla równowagi przypominamy, że pitbulle potrafią być bardzo kochane:

 

Welcome to my new page!! Here's a little summary of what inspired us to create this page. Thousands and thousands of...

Posted by Russ - The Tale of an ACCT Philly Rescue Dog on Sunday, February 12, 2017

 

Źródło: Daily Mail