Reklama

Psiak Brindle Bear

Brindle Bear

© @brindlebearthemastiff / TikTok

To, co ten pies robi, kiedy myśli, że jest sam w domu, rozbawiło 2,4 mln osób (video)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

21 stycznia Brindle Bear był bardzo smutnym psem…

Nasze psiaki często po prostu jedyne czego potrzebują, to bycia blisko nas. Popołudnie spędzone na kanapie, obok swojego opiekuna, to często szczyt ich marzeń.

Niestety niekiedy musimy zostawić ich samych.

Brindle sam w domu?

Jeśli opiekun nie zamontuje w domu kamery, może jedynie przypuszczać, co pies robi, kiedy jest sam w domu i nikt nie widzi. Zazwyczaj pozostawiony w domu pies śpi, czasem czeka pod drzwiami na powrót opiekuna.

Właścicielka mastiffa przekonała się jednak, że jej pies jest inny niż wszystkie. Uroczy Brindle Bear po prostu wypłakał sobie oczy! A wszystko w czasie, kiedy nawet nie był sam (tylko myślał, że został opuszczony).

Uuups, myślałem że wyszłaś…

Na nagraniu widzimy, jak biedny psiak wyje wniebogłosy za swoją opiekunką. Nie wie jednak, że wcale nie jest sam w domu. Jego najlepsza przyjaciółka po prostu cicho siedzi na piętrze. Pies nie wyczuł jej i zaczął zawodzić, będąc pewnym, że został opuszczony.

W pewnym momencie opiekunka staje na schodach i mówi do psa : „Hej, ale przecież jestem tutaj”. Mina psa, jest w tym momencie nie do pobicia!  

Brindle Bear obraca się w kierunku opiekunki i natychmiast przestaje płakać. Jego ogon natychmiast daje wyraz radości, jaką odczuwa psiak. Przejście z otchłani rozpaczy do oazy szczęśliwości jest błyskawiczne.

2,4 mln internautów obejrzało z zafascynowaniem to nagranie. Doskonale się bawią, dopisując psu intencje i myśli:

„O, cześć mamo. Myślałem, że mnie porzuciłaś. Uuuups”.

“Zostawiła mnie! Czuję się taki samotny! Jak ja to zniosę!”

Cóż, Brindle Bear zdecydowanie dał się ponieść chwili. Ważne jednak jest to, że w końcu zrozumiał, że jego opiekunka wcale nie zamierza go porzucać i zawsze jest blisko swojego ukochanego psa.

@brindlebearthemastiff His tail wag when be realizes ❤️❤️❤️ #englishmastiff #em #mastiff #squishy #fyp #fypシ #fypage #woof #bear #lapdog #bigdog #dogsoftiktok #hercules #dogsoftiktokviral #sandlot #dogsoftiktokviral🐶🦮 #sweetboy #bigbaby @Sebastian #mastiffsoftiktok #mastiffs #mastifflover #squishyface #jowls ♬ original sound - BrindleBearTheMastiff

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?