Reklama

kot na pogrzebie
© Twitter / @Christi99756284

Kotka wkrada się na pogrzeb opiekunki. Sposób, w jaki ją żegna, wzrusza tysiące serc

Przez Iza Markowska

Opublikowano

Starsza pani, opiekunka kotki o imieniu "Niña", trafiła do szpitala. Kotka nie mogła się z nią pożegnać, ale wkradła się na pogrzeb i wzruszyła wszystkich swoim zachowaniem.

 

Niektórzy ludzie wciąż uważają, że koty chadzają własnymi drogami, a z ludźmi mieszkają dla własnej wygody. 

Jednak każdy, kto kiedykolwiek był opiekunem kota wie, że te mruczące stworzenia są niezwykle czułe i przywiązują się do swojej rodziny równie mocno jak psy. Najlepszym dowodem na to jest ta smutna historia.

Wzruszające pożegnanie

Kilka tygodni temu użytkownik Twittera @Christi99756284 podzielił się tweetem, który poruszył serca tysięcy osób. Zdjęciu towarzyszło zdjęcie białego kota siedzącego na trumnie.

To kotka o imieniu "Niña", należąca do babci Chrisa. Kotka od dłuższego czasu nie widziała swojej opiekunki, ponieważ starsza pani trafiła do szpitala. Babcia Chrisa zmarła w szpitalu w wieku 90 lat

Niestety, nie miała możliwości pożegnania się ze swoją kotką. Z tego powodu Niña była w szoku, gdy kilka dni później, podczas pogrzebu, spotkała się ze swoim człowiekiem. 

Na zdjęciu widać, jak kotka patrzy ze zdumieniem i smutkiem przez szybę trumny, w której leży jej pani, nie rozumiejąc się stało.

"Niña obok swojej mamy patrzy w niebo" - komentuje Chris inne zdjęcie, na którym widać kotkę na szczycie trumny, która w ten sposób żegna się z najważniejszą osobą w swoim życiu.

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

1 komentarz

Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

1 komentarz na temat 1

Chcesz udostępnić ten artykuł?