Reklama

Niemowlę nie chce spać i płacze: kot robi coś, co zaskakuje wszystkich (VIDEO)

niemowle i kot cat-happy

Usypianie noworodka nie zawsze jest łatwe. Wielu rodziców próbuje różnych pomysłów, aby jak najszybciej uśpić swoje dziecko. Czasami jednak rozwiązanie leży gdzie indziej.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano

Usypianie dziecka może zająć wiele godzin i dla wielu rodziców jest problemem, przyprawiającym ich o ból głowy. Z tego powodu wielu rodziców próbuje wszystkiego, aby uprościć i przyspieszyć ten proces. Czasami jednak rozwiązanie jest o wiele prostsze niż myślą. 

W serwisie Reddit użytkownik o pseudonimie "reallyumt" podzielił się swoim niedawnym doświadczeniem. W nagraniu video wyjaśnia, że jego nowo narodzone dziecko nie chciało spać i nikt nie mógł sprawić, by wpadło w ramiona Morfeusza. Mimo iż rodzice naprawdę nie ustawali w wysiłkach. 

Kot "Super niania"

Wtedy z pomocą przyszedł im kot. Położył się blisko dziecka, tak że maluch mógł oprzeć o niego głowę.  I stał się cud! W ciągu niecałej minuty, dziecko pod wpływem dotyku i bliskości kota, całkowicie się uspokoiło! 

Kot z supermocą usypiania stał się hitem na Reddicie. Wielu rodziców przyznało, że marzy o tym, aby mieć takiego samego usypiacza w domu.

Uwaga! Pamiętajmy, że zawsze należy zachować ostrożność, gdy dziecko przebywa w obecności zwierzęcia. Przez cały czas należy utrzymywać nadzór nad zwierzętami i nie wolno zmuszać ich do interakcji z dziećmi.
 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz