Reklama

Zaginiony kot Dandy
© Facebook - Pet Alert Gard 30

Zostawia maine coona pod opieką hotelu dla zwierząt. Kiedy wraca nie wierzy w to, co zrobiono jej kotu!

Przez Marcelina Smugowska Redaktor

Opublikowano

Laure nie mogła opiekować się swoim kotem podczas wakacji, dlatego zdecydowała się oddać go pod opiekę hotelu dla zwierząt. 

To zdarzenie miało miejsce kilka lat temu, ale wciąż jest przestrogą. 

Podejrzana sprawa

Kilka lat temu Laure wybierała się na zimowe wakacje.  Swojego pupila zostawiła w tym czasie pod opieką hotelu dla zwierząt.

“31 grudnia zostawiłam kota w hotelu. Powiedziano mi wtedy, że nie warto przynosić jego książeczki szczepień, bo przeszedł szczepienie zeszłego lata i oni go znają. Wydawało mi się to dziwne, ale zgodziłam się, w końcu 2 stycznia dostanę go z powrotem” - relacjonowała Laure. 

Kiedy kobieta pojechała go odebrać, pracownik hotelu wręczył jej transporter z pupilem, a kobieta postanowiła się przywitać się z nim już po powrocie do domu.

Kiedy w domu wyjęła go z transportera, szybko zorientowała się, że to nie jest jej zwierzę. To nie był Dandy, to nie jego obroża! 

Nieudana wymiana

Laurie postanowiła za wszelką cenę odnaleźć swojego pupila. Udało jej się odnaleźć właścicielkę podmienionego kota, do której z kolei trafił jej kot - Dandy.

Kiedy Laurie chciała już dokonać wymiany, kobieta przyznała, że Dandy uciekł.  

Załamana tą informacją, Laurie nie dała jednak za wygraną. Aby odnaleźć zaginionego kota, rozwiesiła plakaty w Nîmes, gdzie zaginął Dandy. Opublikowała też post na Facebooku informujący o zaginięciu jej maine coona. 

Niestety, nie udało się go odnaleźć. 

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?