Reklama

border collie

Ten border collie dobrze wie co robić, gdy jego opiekun wraca z pracy (video)

Przez Aleksandra Kupras Redaktor

Opublikowano

Rocky to pies Giuseppe, jednego z włoskich czytelników Wamiz. Każdego wieczoru ten border collie ma tylko jeden cel: przywitać swojego pana w wyjątkowy sposób, gdy ten wróci z pracy...

Najlepszą rzeczą w chodzeniu do pracy jest... wracanie do domu! Szczęśliwi ci, na których po przekroczeniu progu drzwi czeka ciepłe przywitanie.

Tak jest w przypadku Giuseppe, czytelnika włoskiego wydania „Wamiz’a”, który zawsze może liczyć na swojego border collie o imieniu Rocky.

Tęskniłem za tobą!

Giuseppe zdradził nam, że to nie jego dwoje dzieci w wieku 12. i 10. lat daje mu najczulsze powitanie, ale jego 4-letni border collie.

Co wieczór Rocky, gdy tylko jego ludzki tata przekroczy próg domu, podbiega do niego na powitanie. Nie tylko merda ogonkiem, ale i przybiega pod nogi prosząc o uściski. Gdy tylko Giuseppe przykucnie, piesek wskakuje na niego, zarzuca mu łapki na ramiona, a następnie obdarowuje swojego pana mnóstwem pocałunków.

Rocky Balboa 

Rocky zawdzięcza swoje imię oczywiście słynnej postaci Rocky'ego Balboa granego przez Sylvestra Stallone’a. Właściciele pieska, Marta i Giuseppe, opowiadają, że zaraz po adopcji pupila usłyszeli w radiu piosenkę „Eye of the Tiger” - utwór przewodni serii o Rockym. W tym momencie, patrząc sobie w oczy, już wiedzieli: ich szczeniak będzie się nazywał jak słynny bokser!

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?