Reklama

« It’s Great to Be a Cat »: nowa piosenka Robbiego Williamsa nagrana wspólnie z... kotem Felixem!

Robbie Williams i kot Felix cat-happy

Robbie Williams śpiewa « It’s Great to be a Cat » dla Puriny

© Purina

Robbie Williams i Felix wspólnie celebrują wspaniałe życie kotów. Specjalnie dla marki Felix znany artysta skomponował i nagrał utwór "It's Great to be a Cat"! Zapraszamy do posłuchania!

Przez Dorota Pietrzyk

Opublikowano

Rok 2023 zapowiada się pracowicie dla Robbiego Williamsa. Brytyjski artysta, który rozpoczął właśnie trasę koncertową z okazji 25-lecia kariery solowej, został głosem najbardziej psotnego kota w okolicy - Felixa.

Z tej okazji, najbardziej utytułowany wokalista w historii Brit Awards wystąpił w premierowym filmie marki należącej do Nestlé Purina  i zaprezentował utwór "It's great to be a cat" – „Jak dobrze tak kotem być!”.

Zgrany duet

Piosenka "It's great to be a cat" została skomponowana i nagrana przez Robbiego Williamsa na potrzeby nowej ogólnoeuropejskiej kampanii reklamowej marki Felix.

 „Zagadka rozwiązana! Jestem nowym głosem Felixa. Sam jestem od bardzo wielu lat fanem kotów, miałem wielu kocich przyjaciół i po wieloletniej obserwacji ich fascynujących zachowań, mogę śmiało powiedzieć, „Jak dobrze tak kotem być!” - powiedział artysta. 

Czerpiąc inspirację z obserwacji własnych kocich przyjaciół, artysta doskonale odnalazł się w duecie z psotnym Felixem. W humorystycznym klipie, muzyk próbuje nagrać swoją nową piosenkę razem z kotem Felixem. Niestety, kocie wybryki nie ułatwiają mu zadania. Piosenkarz szybko orientuje się, że w tym duecie to Felix jest prawdziwą gwiazdą. 

W skomponowanym przez siebie utworze, wokalista "Feel" chciał uczcić psotną naturę kotów uosabianą przez Felixa, a także wspaniałe kocie życie. Piosenka opowiada o
szczególnej więzi między zwierzętami domowymi, a ich opiekunami oraz celebruje uwielbiane przez nas, kocie zachowania.

Jak dobrze tak kotem być

Zwierzęta domowe zawsze stanowiły ważną częścią życia Robbiego Williamsa. Piosenkarz wiele razy zamieszczał na swoim profilu na Instagramie zdjęcia ze swoimi pupilami.

Artysta i jego żona Ayda Field niedawno powitali w swojej rodzinie dwa nowe koty. Więcej o swojej miłości do muzyki i kotów opowiedział w wywiadzie, który można obejrzeć poniżej.

Więcej informacji o kampanii i behind the scenes z planu znajdziecie pod adresem  FelixAndRobbie.pl.
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz