Reklama

Mężczyzna płacze

Wzruszony mężczyzna i jego prezent

© MetDaan Animals / Facebook.com

Mężczyzna dostaje prezent-niespodziankę i zalewa się łzami wzruszenia. Nagranie obejrzało 6 mln osób!

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Tych urodzin nie zapomni do końca życia!

Ten meżczyzna niedawno stracił ukochanego psa. Było mu bardzo ciężko pogodzić się z sytuacją. Mocno tęsknił za swoim ukochanym przyjacielem.  Jego koledzy i rodzina postanowili mu pomóc. 

Puszysta niespodzianka urodzinowa

Na urodziny przygotowali mu małe zaskoczenie. Naprawdę małe i podwójne. Dwa szczeniaki!

Pod pretekstem pomocy przy wyładowywaniu zakupów zaprowadzili go do samochodu, a kiedy otworzyli bagażnik, mężczyzna zobaczył dwie futrzane kuleczki. Na łzy radości nie trzeba było długo czekać. Jego zaskoczona mina, mokre oczy i ogromny uśmiech potwierdziły, że to bardzo udany prezent.

6 mln internautów zachwyca się jego reakcją

Video, na którym widać moment otwierania bagażnika ze szczeniakami, został na Facebook odtworzony ponad 6 mln razy. I to zaledwie w ciągu miesiąca! To prawdziwy rekord. Internauci dzielą się swoimi emocjami po obejrzeniu nagrania i nie kryją łez wzruszenia.

Zachwycają ich emocje i podejście do dwóch białych kuleczek tego starszego mężczyzny. Od razu widać, że te psy będą kochane już zawsze. I psy to doskonale czują. Sami zobaczcie:  

 

Choć jesteśmy przeciwnikami dawania zwierząt w prezencie, to ten okazał się być zdecydowanie trafiony. Ale znajomi i rodzina mężczyźni wiedzieli, że jest on w stanie zająć się swoimi nowymi pupilami.

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?