Reklama

nowofunland

Nowofundland widzi, że rodzina odjeżdza bez niego: jego reakcja wzrusza 5 milionów osób

Przez Aleksandra Kupras Redaktor

Opublikowano

Chewy z Nowej Fundlandii (Kanada) nie był zadowolony z odkrycia, że dzieci jego opiekunów pojechały na wakacje bez niego.

Uważaj, sekwencja, którą zaraz ci ujawnimy, niewątpliwie doprowadzi cię do płaczu. Na Tik Toku internautka „Chewythenewfie” podzieliła się reakcją swojego psa, który właśnie dowiedział się, że nie jedzie na wakacje.

Spojrzenie, które mówi wiele

Jak wyjaśnia „Newsweekowi” Amy Savino, mieszkająca z rodziną w Karolinie Północnej, Chewy nie mógł ukryć smutku, gdy zauważył, że walizki zostały wyjęte z szafy.

Gdy zdał sobie sprawę, że nie wsiądzie do samochodu, położył się na werandzie i czekał, aż dzieci jego opiekunów wrócą. Jego zdesperowany wyraz pyszczka mówi wiele o jego uczuciach.

Poznaj rasę: Nowofundland

— Moje dzieci pojechały na kilka nocy do dziadków na Florydę. Chewy wiedział, że ktoś wyjeżdża, gdy tylko zobaczył walizki. Kiedy zrozumiał, kto go opuści, bardzo się zasmucił. Traktuje nasze pociechy jak swoje własne — powiedziała Amy Savino.

@chewythenewfie

they left me too buddy its okay!

♬ Runaway - AURORA

Sposób na pocieszenie 

Na szczęście jego pani zaplanował wiele zajęć, aby zrekompensować psiakowi wyjazd dzieci.

— Postanowiłam zabrać go na wakacje na plażę, bo uwielbia pływać łódką — dodała właścicielka w rozmowie z „Newsweekiem”. 

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?