Reklama

W strugach deszczu, ratuje małego kotka. Kilka godzin później maluch robi coś, co łapie za serce!

kotek-ratatouille cat-wow © Facebook - Association Cha’lut

Podczas ulewnego deszczu mały kotek spacerował  ze swoją mamą i rodzeństwem, jednak nie był w stanie dotrzymać im kroku. Dużo mniejszy od innych, nie nadążał za tempem marszu.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 11.05.2020, 19:06, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

 

Zrezygnowany kociak poszedł do kobiety, która akurat znajdowała się w pobliżu i tym samym pozwolił swojej rodzinie odejść. Jakby wiedział, że jedyne, co może zrobić, aby przetrwać, to oddać się w ręce człowieka.

Kociak walczy o swoje życie

Opiekę nad kocięciem objęło Stowarzyszenie Cha'lut. Okazało się, że stan zdrowia Ratatouille pozostawiał wiele do życzenia. Zwierzę ważyło niespełna 500 gramów, miało gorączkę i opuchniętą łapkę. 

Stowarzyszenie niezwłocznie skontaktowało się z lekarzem, który zdiagnozował u kotka koci katar i natychmiast poddał go leczeniu. Odważny Ratatouille nie poddawał się i zaciekle walczył o swoje życie. 

Poruszające wideo

Kiedy maluch wracał już do zdrowia, wolontariusze umieścili na Facebooku uroczy filmik, na którym Ratatouille leży na swoim posłaniu i jak małe dziecko, słodko ssąc swoją łapkę. Ta scena po prostu łapie za serce! 

Życzymy dużo zdrowia małemu Ratatouille!

 

Avez vous déjà vu un petit bouchon téter son pouce ? Le petit ratatouille l’a fait !!!!😻😻 Décidément il n’arrêtera pas de nous faire craquer!

Posted by Association Cha’lut on Tuesday, May 5, 2020

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz