Reklama

Rachunki za wodę z każdym miesiącem rosną. Kiedy mężczyzna odkrywa przyczynę, jest oszołomiony!

łazienka cat-wow

Rachunek za wodę Curta z każdym miesiącem rósł, nie mógł zrozumieć dlaczego. W końcu udało mu się rozwikłać zagadkę!

 
 
 
 
Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Curt początkowo myślał, że to zwykła pomyłka. Jednak, gdy każdego miesiąca przychodził wyższy rachunek za wodę, zorientował się, że dzieje się coś nietypowego.

Szybko podejrzenie padło na kota. Okazało się, że ciekawość tego czworonoga kosztowała właściciela sporo dodatkowych pieniędzy.

 

Zagadka rozwiązana

Pewnego dnia Curt zobaczył swojego kota, który wabi się Crazy Eyes, stojącego na desce klozetowej. Zwierzę używało przednich łap do przesuwania uchwytu spłuczki. Okazuje się, że kot spłukiwał wodę w toalecie niezliczoną ilość razy w ciągu dnia korzystajać z nieobecności swojego pana!

Kot zaczął się tak bawić nawet wtedy, gdy Curt był w domu. Dzięki temu mężczyźnie udało się w końcu to odkryć przyczynę wysokich rachunków za wodę.

 

(Nie)winna zabawa

Curt nie tylko musi uregulować wysokie rachunki, ale też nieźle się przestraszył. "Kiedy słyszysz, jak ktoś spłukuje toaletę, gdy jesteś sam w domu, jest przerażające. Zwłaszcza gdy ogląda się straszny film" - napisał żartobliwie w tytule swojego video na Youtubie.

Rzecz jasna, kot prawdopodobnie nie miał pojęcia, co robi. Może po prostu bawił go fakt, że dźwignia spłuczki przesuwa się w górę i w dół

Teraz Curt musi nie tylko wydać sporo pieniędzy za wodę, ale też znaleźć sposób na poskromienie ciekawości swojego pupila!

Ta, nasi czworonożni przyjaciele są niezwykle pomysłowi. Ten kot daje pokaz tego co można zrobić z miską. :-)

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz