Reklama

kot z błękitnymi oczami
© Lollypop Farm

Kot przytula wszystkich odwiedzających schronisko. Nie spocznie, dopóki nie znajdzie rodziny

Przez Aleksandra Kupras Redaktor

Opublikowano

Ten kotek znalazł sposób na wyróżnienie się spośród setki zwierząt oczekujących na nowe domy.

Przebywanie w schronisku jest bardzo trudnym doświadczeniem dla wielu zwierząt. Choć pracownicy tych placówek robią, co mogą, aby czworonogi dobrze się tam czuły, nic nie zastąpi kochających właścicieli i przytulnego domu.

Bezdomny kot

Pewien człowiek natknął się na popielatego, bezdomnego kota. Nakarmił go, po czym skontaktował się ze schroniskiem Lollypop Farm w Nowym Jorku, aby zaopiekowali się czworonogiem.

Zobacz video:

Od razu było jasne, że kocurek miał wcześniej dom. Nie bał się ludzi, wiedział, jak korzystać z kuwety. Najprawdopodobniej jego właściciele porzucili go podczas przeprowadzki. 

Kot, którego nazwano Lenu, szybko skradł serca pracowników schroniska. Uwielbiał się przytulać i być w centrum uwagi. Wskakiwał na kolana każdego, kogo zobaczył. Mruczał i ocierał się. Był zdeterminowany, aby znaleźć swojego opiekuna na zawsze.

W poszukiwaniach nowego domu

Pewnego dnia do schroniska przyszedł syn właściciela placówki. Lenu od razu przytulił się do chłopca, a urocze zdjęcie trafiło do mediów społecznościowych.

Lollypop Farm

Dzięki temu, o kocurku dowiedziała się para, która poszukiwała czworonoga. Już następnego dnia adoptowali Mruczka! Chcieli przygarnąć spokojnego zwierzaka, uwielbiającego czułości. 

Lenu idealnie wpisuje się w te oczekiwania. Ta trójka jest teraz nierozłączna.

Lollypop Farm
Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?