Reklama

Suczka zaczyna kopać grób opiekuna. Okazuje się, że ma ważny powód!

Pies na grobie. dog-wow

Tego widoku długo się nie wyrzucić z pamięci. Kiedy zebrani zdają sobie sprawę, co jest przyczyną nagłego zachowania psa, są zszokowani.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 05.11.2020, 07:46, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

Te zdjęcia, zrobione w Serbii w 2015 roku, nikogo nie zostawiają obojętnym. Wszyscy próbują powstrzymać łzy, kiedy widzą fotografię owczarka niemieckiego leżącego na grobie swojego ukochanego opiekuna. Widać, że piesek jest zasmucony i wyczerpany.

Jednak nie wszystko jest takie, jakie nam się wydaje. Kiedy biedna psinka zaczęła kopać ziemię pod nagrobkiem, wszyscy świadkowie sytuacji nabrali podejrzeń. O co chodzi?!

Skarb w grobie

Niektórzy nieco naiwnie wierzą, że może suczka chciała być bliżej swojego opiekuna? Może chciała go wykopać?!

Na szczęście świadek sytuacji, miłośniczka i obrończyni praw zwierząt, Vesna Mihajloski, nie zadowoliła się domysłami i zaczęła szukać wskazówek. Koniec końców, prawda okazała się znacznie bardziej zdumiewająca niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

Mihajloski odważyła się zajrzeć do wykopanej przez psa dziury w grobie. Kiedy tylko się schyliła, oniemiała z wrażenia. Jej oczom ukazały się cztery ciała... (nie bójcie się czytać dalej!) słodkich szczeniaków! Całych i zdrowych! Okazało się, że suczka szukała ciepłego i bezpiecznego miejsca dla swojego potomstwa.

Co jak co, ale grób to jednak nie najlepsze miejsce na mieszkanie. Mihajloski zabrała gromadkę do swojego domu. Dzięki jej wspaniałej opiece cała rodzina ma się dobrze. Uff! A zapowiadało się tak makabrycznie!

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz