Reklama

Husky nie chce wyjść z łóżka, ale zgadza się podzielić się miejscem z dzieckiem (VIDEO)

Husky i dziecko w łóżku. dog-happy

Położenie dziecka spać to jasny sygnał dla psa, że na dzisiaj już koniec zabawy i trzeba opuścić sypialnię. Ten husky się jednak nie poddaje i robi coś, co pozostawia rodziców bez słów.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 16.02.2021, 06:59

Historia zaczyna się od sceny jak z reklamy: tata kładzie spokojne (!) dziecko spać. Maluszek z wielką butelką ze smoczkiem w ustach powoli zasypia w wielgaśnym łóżku rodziców. Ale w sypialni jest jeszcze ktoś.

Na drugim końcu łóżka stoi husky o imieniu Mili, ewidentnie zawiedziony tym, że na dzisiaj już koniec zabawy i trzeba sobie już iść.

Puchata "kołysanka"

Kiedy ojciec wychodzi z pokoju i woła psa, że pora wyjść, ten nic sobie z tego nie robi i po prostu zostaje na łóżku.

Na zamieszczonym na Twitterze filmiku, husky o imieniu Mili przybliża się do malucha, patrzy na niego czule, obejmuje puchatymi łapami i delikatnie muska jego twarz. Po chwili oboje powoli wpadają w objęcia Orfeusza.

Tata poruszony tą sceną przykrywa dziecko i psa kołderką.

Filmik z tej uroczej sceny doczekał się na YouTube ponad 15 i pół miliona odtworzeni! W gruncie rzeczy nic dziwnego: kto nie chciałby w tym momencie po prostu… sobie smacznie spać :D

Pamiętaj, by nigdy nie zostawiać dziecka bez opieki, kiedy bawi się z psem. Nawet najłagodniejsze zwierzę może stanowić zagrożenie, jeśli dziecko niechcący wyrządzi mu krzywdę.