Reklama

Przedziwne znalezisko w sortowni używanych ubrań: nie uwierzycie, co ludzie wyrzucają!

Ciężarówka rozładowuje materiał recyklingowy. cat-wow

Pracownicy firmy recyklingowej niejedno już w życiu widzieli, ale to, co ostatnio wylądowało w sortowni, nie mieści im się w głowie.  

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 12.04.2021, 16:08, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

Do tego niebywałego zdarzenia doszło na hali firmy recyklingowej w bawarskim Gaisenhausen. 

Kiedy ciężarówka z używanymi ubraniami z całego Monachium podjechała pod sortownię, nic nie wskazywało na to, że w środku dzieje się coś przerażającego. 

Aż do momentu, kiedy ubrania zostały wyrzucone na taśmę sortującą, prowadzącą prosto do prasy. Wtedy to dwóch pracowników sortowni usłyszało przerażający dźwięk: w stercie ubrań znajdował się wychudzony i przestraszony kotek! 

Skazany na śmierć

Wybiedzonego kota syjamskiego dzieliło zaledwie kilka metrów od pewnej śmierci pod prasą. Na szczęście pracownicy sortowni szybko zareagowali i uratowali malucha. Dali kotu wodę i jedzenie, a potem zadzwonili do towarzystwa działającego na rzecz zwierząt w Monachium Tierhilfe Fünfseenland

Po badaniu lekarskim okazało się, że zwierzak na swoje półtora roku waży prawie dwa razy za mało. Jego “opiekun” jest poszukiwany na Facebooku. Najwyraźniej chciał się pozbyć kota poprzez wyrzucenia go na śmietnik. 

Jest to historia przerażająca, ale niestety nieodosobniona. Pandemia COVID-19 to ciężki czas dla wielu czworonogów. Najpierw ludzie masowo porzucali zwierzęta w obawie, że mogą się od nich zarazić niebezpiecznym wirusem, a teraz masowo adoptują i nierzadko porzucają, bo nie są gotowi na tak poważną życiową decyzję. 

Niezmiennie nawołujemy o zachowanie zdrowego rozsądku i poważne przemyślenie decyzji o przyjęciu nowego czworonożnego domownika. A jeśli już się zdecydujecie, zapraszamy do wyszukiwarki adopcyjnej Wamiz

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz