Reklama

Reporter kręci reportaż o schronisku. Ogląda go 4,4 mln osób, ale z zupełnie innego powodu!

pies tulącu sie do nogi dziennikarza dog-happy

Ta historia jest tak wzruszająca, że video z wizyty reportera w schronisku nadal jest jednym z najchętniej oglądanych materiałów w social mediach!

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Wszystko wydarzyło się prawie rok temu. Reporter jednej ze stacji telewizyjnych pojechał do schroniska, by zrobić kilka zdjęć i nagrać materiał o życiu przebywających tam psów. Kiedy dotarł na miejsce, na spotkanie wybiegł mu jeden z mieszkańców ośrodka, który natychmiast przytulił się do człowieka.

Chwycił jego nogę obiema łapkami, przytulił głowę i już nie puścił. Trzymał go w uścisku tak długo, aż człowiek nie zaczął głaskać go po głowie. Tak zaczęła się wielka miłość, której dziennikarz nie był w stanie pokonać. Psiak poszedł z nim do domu.

Video, które wzrusza miliony

Na przypadkowo zrobionym przez drugiego członka ekipy nagraniu widzimy, jak tulący się pies nie daje za wygraną i nie puszcza. Nawet wtedy, kiedy dziennikarz bezradnie rozkłada ręce, bo nie wie, co ma zrobić z psiakiem.  

Nagranie co jakiś czas odżywa w sieci, sprawiając, że kolejne grupy widzów zachwycają się tym bezgranicznym psim oddaniem i jego prośbą o ratunek. I dobrze jest wiedzieć, że ta niema prośba tego ślicznego rudego psa została wysłuchana – znalazł swój nowy dom!

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz