Reklama

Opiekunka widzi, że jej pies śpi na łóżku. To, co robi wprawia wszystkich w osłupienie

kobieta trzymająca nogi whippeta podczas ścielenia łóżka dog-happy

Istnieją psy, które bardziej niż smakołyki i spacery kochają leniuchowanie. Czasem w tym celu wybierają najwygodniejsze miejsce w domu, czyli łóżko opiekuna.

Przez Iza Markowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Ścielenie dużego łóżka bywa uciążliwą czynnością. Jeśli dodasz do tego psa, który nie chce się z niego ruszyć, okaże się to jeszcze trudniejsze.

Brooks, ośmiomiesięczny pies rasy whippet i jego pani doskonale dają sobie z tym radę.

Jak to zrobić?

Młoda kobieta o imieniu Kathryn chciała pościelić swoje łóżko, gdy zauważyła, że pies Brooks uciął sobie na nim słodką drzemkę. Nie był to pierwszy raz i Kathryn wiedziała już jak sobie poradzić z tą przeszkodą, nie budząc psa. Tym razem postanowiła ustawić kamerę i nagrać filmik, na którym demonstruje, jak pościelić łóżko, nie ruszając psa. Trzeba przyznać, że nagranie jest naprawdę zabawne, a technikę Kathryn można zastosować również do dzieci, kota lub - ewentulanie - męża.

Psa nic nie rusza

Za każdym razem, gdy Kathryn musiała dostać się do którejś części łóżka, delikatnie przewracała psa na drugą stronę. Najzabawniejsze jest to, że Brooks nie miał zupełnie nic przeciwko temu!

Zamiast zejść, aby umożliwić swojej pani dostęp do łóżka, Brooks tkwił na pościeli, pozwalając się przewracać i obracać.

To jak, podejmujecie wyzwanie pościelenia łóżka z psem? Jeśli tak, napiszcie nam w komentarzu, jak Wam poszło!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz