Reklama

To nie miało prawa się udać! A jednak: właścicielka uratowała skaczącego z okna psa (VIDEO)

kobieta pod oknem dog-wow

Refleks godny ninja!

© LaDible/screenshot

Niesamowity refleks mieszkanki hrabstwa Kent uchronił jej psa przed tragedią. Florence, niezwykle przywiązana do swojej opiekunki suka rasy border collie, była o włos od śmierci!

Przez Agata Malczewska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kiedy masz psa już od kilku lat, wydaje ci się, że możesz przewidzieć, jak zachowa się w każdej sytuacji. Zwłaszcza, kiedy tak jak Rachel Green jesteś opiekunką swojego psa od pierwszych miesięcy jego życia.

Rachel zna Florence, swojego bordera collie, od sześciu lat i jeszcze do niedawna była przekonana, że jest w stanie wyobrazić sobie zachowanie Florence w dowolnej sytuacji. Wszystko zmieniło się pewnego słonecznego dnia.

Dramatyczna sekunda

Rachel stała przed wejściem do swojego domu, rozmawiając z fachowcem na temat trwającego remontu. W pewnym momencie zauważyła na ścianie odbicie światła, powstałe w wyniku otwarcia okna na pierwszym piętrze budynku.

Kobieta w ułamku sekundy zrozumiała, że jeżeli okno w jej łazience otwiera się, to musi za tym stać jej ukochana Florence.

Nie było czasu na analizę tej nieprawdopodobnej sytuacji: Rachel błyskawicznie znalazła się pod oknem i… złapała skaczącego z wysokości ponad sześciu metrów psa.

Jej natychmiastowa reakcja uchroniła Florence przed poważnym złamaniem lub – co bardzo prawdopodobne – śmiercią.

Zawsze u boku pani

Rachel nadal nie może uwierzyć, że Florence sama otworzyła okno łazienki i postanowiła przez nie wyjść. Przyznaje, że jej dotychczas bardzo niezależny pies stał się bardzo do niej przywiązany w okresie pandemii, kiedy Rachel spędzała w domu dużo czasu.

Jednak do tej pory Florence nigdy nie próbowała znaleźć się blisko swojej właścicielki, wybierając tak niebezpieczną drogę na skróty.

Zostaw komentarz
5 komentarzy
Eryczek
Eryczek
Wow😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎
Jan-Kuchar
Jan-Kuchar
jak robisz emotki.
Jan-Kuchar
Jan-Kuchar
nie źle
Jan-Kuchar
Jan-Kuchar
jak zrobić serwer zrobić serwer zrobić serwer zrobić serwer wieloosobowy w minecraft 1.16.5 1.16.5 of the page for the first time in the world to see if you are are interested in the position of the page for the first time in the world to see if you are interested in the position of the page for the first time in the world to see
Weronika1738
Weronika1738
Jan-Kuchar musisz wejść w Google bądź w przeglądarkę i wpisz sobie,, aternos " wtedy zaloguj się i stwórz swój serwer oczywiście będziesz musiał go dostosować do twojego trybu itd. ale wiem że dasz radę
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz