Reklama

kuweta tidy breeze

"Rewolucyjna kuweta": czytelnicy Wamiz testują kuwetę Tidy Cats Breeze

Redakcja

aktualizacja dnia

Kuweta Tidy Cats Breeze jest jedną z najlepiej ocenianych i najpopularniejszych kuwet dla kotów w Stanach Zjednoczonych. Trudno się temu dziwić, kiedy zobaczymy, jak bardzo jej funkcjonalność może zmienić życie kotów i ich opiekunów! Czytelnicy Wamiz mieli okazję przetestować kuwetę przez kilka miesięcy. Co o niej sądzą?
 

Bycie opiekunem kota oznacza, że musimy zaakceptować w naszym domu lub mieszkaniu również obecność kuwety. Niejeden koci opiekun wolałby nie mieć do czynienia z nieprzyjemnymi zapachami i rozsypanym wokół kuwety żwirkiem. Okazuje się, że jest to możliwe dzięki kuwecie Tidy Cat Breeze.

Kuweta, która (naprawdę) zmienia życie

Na pierwszy rzut oka Tidy Cats Breeze nie różni się od klasycznych kocich kuwet, kryje jednak w sobie rewolucyjne rozwiązanie: małą szufladę, w której umieszczony jest podkład wchłaniający koci mocz. W ten sposób mocz nie zalega w żwirku i nie wytwarza przykrego zapachu.

Z kolei przewidziany do kuwety żwirek posiada neutralny zapach, jest w 99,9% bezpyłowy i pochłania wilgoć z kału. W ten sposób stałe odchody ulegają wysuszeniu, à  to zapewnia doskonałą kontrolę zapachu i ułatwia czyszczenie kuwety.

Kolejny poręczny drobiazg, to specjalne, poręczne miejsce do zawieszenia łopatki.

Jakie jest zdanie czytelników Wamiz?

Kilka opinii liczy się bardziej niż jedna, dlatego umożliwiliśmy naszym czytelnikom przetestowanie kuwety i zapytaliśmy ich o zdanie:

Maria (39 l.): „Po krótkiej adaptacji, moje koty całkowicie zaakceptowały swoją  nową toaletę. Nie ma już w domu brzydkiego zapachu, kuweta jest łatwa do czyszczenia, a system z wymiennym wkładem bardzo praktyczny. Niewątpliwie cena zakupu jest dość wysoka, ale na dłuższą metę pozwala na oszczędność. "

Ryszard (66 l.): „Bardzo skuteczne rozwiązanie, zupełnie pozbyliśmy się zapachu co przy czterech kotach w domu ma duże znaczenie.. Z drugiej nie wszystkie koty chciały używać kuwety: starszym zajęło trochę czasu, żeby się przyzwyczaić, 2 młodsze zaakceptowały bez problemu ... Mały minus za cenę - przy czterech kotach to dość wysoki koszt. Ale poza tym bardzo dobry produkt”

Emilia (33 l.): „Uważam, że kuweta jest świetna, nie muszę już zmieniać co drugi dzień żwirku. Mój kot ją bardzo lubi i ma w niej więcej miejsca niż w poprzedniej. Bardzo praktyczne rozwiązanie."

Jarosław (41 l.): „Kuweta jest świetna, a cena atrakcyjna. Moje koty ją uwielbiają i ja też! "

Tidy Cats Breeze: Twój werdykt!

Opierając się na opiniach naszych testerów wybranych przez Wamiz, kuweta Tidy Cat Breeze, dostępna wyłącznie w sklepie zooplus, jest szczególnie skuteczna w zwalczaniu przykrych zapachów. Testerzy docenili też podkład, podobnie jak duży rozmiar kuwety, który zapewnia kotom komfort

Testerzy zwrócili również uwagę na cenę, która moża odstraszać, jeśli w domu jest wiele kotów.

40% rabatu dla czytelników Wamiz!

Jeśli chciałbyś wypróbować kuwetę Tidy Cats Breeze, ale barierą jest cena, mamy dla Ciebie niezwykle korzystny kupon rabatowy! Rabat w wysokości 40% w sklepie zooplus.pl jest ważny do końca grudnia, zarówno na zakup kuwety, jak i żwirku i podkładów. 

Aby z niego skorzystać wpisz kod BREEZE-ZESTAW-40 przy realizacji zakupu w sklepie Zooplus

Artykuł sponsorowany

Więcej artykułów poradnikowych

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?