Purina logo

Psy do adopcji - Strona 30

917 psów do adopcji. 

Ogłoszenia dotyczące psów do adopcji na Wamiz.pl pochodzą ze schroniska Na Paluchu oraz domów tymczasowych zrzeszonych w organizacji Adopciaki.pl a także innych schronisk w Polsce.

Psy do adopcji

Chciałbyś dać dom pieskowi, który trafił do schroniska? Dobrze trafiłeś. Na Wamiz znajdziesz ogłoszenia o czworonogach do adopcji z całej Polski. Zwierzaki pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych schronisk i domów tymczasowych.

Są to organizacje z wieloletnim doświadczeniem, dlatego decydując się na adopcję psa, którego znajdziesz na naszym portalu masz pewność, że jest on odpowiednio przygotowany do adopcji. Wolontariusze wesprą Cię w całym procesie, aby przebiegł on jak najsprawniej i najbezpieczniej.

Psy ze schroniska - co trzeba wiedzieć?

Przed podjęciem decyzji o adopcji psa ze schroniska zastanów się, czy na pewno jesteś gotowy na wielolotnie zobowiązanie, jakim jest opieka nad psem. Czworonogi, zwłaszcza te ze schroniska, wymagają wiele czasu, serca i wiedzy, aby zapewnić im odpowiednią opiekę. Właśnie sprawdzeniu Twojej gotowości do adopcji psa służy ankieta adopcyjna wymagana przez organizację Adopciaki zrzeszającą domy tymczasowe, ale również schroniska dla zwierząt. Na każde z pytań odpowiadajmy uczciwie. Nie służą temu, aby utrudnić nam adopcję, ale wręcz przeciwnie – mają pomóc wybrać psa, który będzie dla nas odpowiedni.

Kontakt w sprawie adopcji

W naszej wyszukiwarce adopcyjnej, możesz filtrować zwierzaki według wieku, wielkości i miejsca obecnego przebywania. Kontakt w sprawie adopcji znajdziesz bezpośrednio w ogłoszeniu. W przypadku zwierzaków pod opieką Adopciaków, musisz wypełnić najpierw ankietę adopcyjną. Mamy nadzieję, że znajdziesz czworonożnego przyjaciela. On z pewnością odwdzięczy Ci się wielką miłością i oddaniem!

 • Karmel, pies do adopcji
  6 lat
  Warszawa
 • Marie, suczka do adopcji
  5 miesięcy
  Mieszaniec
  Warszawa
 • Elvis, pies do adopcji
  5 miesięcy
  Mieszaniec
  Warszawa
 • Fox, pies do adopcji
  Fox
  4 lata
  Warszawa
 • Kudłatek, pies do adopcji
  5 lat
  Nałęczów
 • Groszek, pies do adopcji
  7 lat
  Mieszaniec
  Warszawa
 • Seidu, pies do adopcji
  4 lata
  Mieszaniec
  Warszawa
 • Son, pies do adopcji
  Son
  3 lata
  Mieszaniec
  Warszawa
 • Lux, pies do adopcji
  Lux
  3 lata
  Mieszaniec
  Warszawa

Nie znalazłeś pies swoich marzeń?