Reklama

Próbuje złapać pluszaka w automacie do gier, ale kiedy widzi, co z niego wypada, jest w szoku (video)

Automat do gier
cat-wow

To największa niespodzianka w „łapie szczęścia” i nie mógł się jej spodziewać.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano

Kojarzycie automaty do gier zwane „łapami szczęścia”? Są niezwykle popularne w krajach azjatyckich. Zabawa nimi polega na wykonany dwóch ruchów stalowym ramieniem, które porusza się wewnątrz przeszklonego pudełka. 

Gracz, po najechaniu na oczekiwane pole uruchamia metalowy chwytak, który powinien (o ile gracz poprawnie go ustawił) złapać leżącą w pudełku nagrodę i przenieść ją do otworu, przez które nagroda wypada, W automatach mogą znajdować się różne rzeczy, ale najczęściej są w nim maskotki. 

Na takim właśnie automacie postanowił zagrać nasz bohater. Ruch wykonał bezbłędnie i po kilku sekundach mógł już cieszyć się tym, że stalowa łapa niosła do otworu pluszowego słonika. Z automatu nie wypadła jednak oczekiwana zabawka, a … żywy kot! 

Jak on się tam znalazł?

Możemy jedynie przypuszczać, że kot schował się w otworze wydającym zabawki, a kiedy na jego grzbiet spadł pluszowy słonik, kot obudził się i wyszedł z kryjówki. Niemniej jednak cała sytuacja wygląda naprawdę śmiesznie – sami zobaczcie: 

Najlepsza jednak jest reakcja gracza, który po prostu bierze kota na ręce i zaczyna go tulić. Jakby uwierzył, że to faktycznie jego nagroda!

Zobacz też: 

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

2 komentarzy

  • Monka
    Monka
    Znów ciągłe reklamy,zamiast filmu. 🤨
  • Mocus75
    Mocus75
    Koculek sobie smacznie drzemal a pan gracz mu przeszkodzil🥰🥰🥰🥰
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

2 komentarzy na temat 2