Reklama

Kot pakowacz

Kobieta pakuje kartony do przeprowadzki, a jej kot, zamiast schować się do jednego, dzielnie jej pomaga!

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Taki pomocnik w przeprowadzce to skarb! 

Każdy kto przeżył przeprowadzkę wie, że to naprawdę męczące i stresujące wydarzenie. Zwłaszcza, jeśli zdecydujemy się na samodzielne pakowanie naszych rzeczy, a mamy ich dużo. Ta użytkowniczka serwisu Reddit ma jednak fantastycznego pomocnika. Praca z nim staje się dużo łatwiejsza. 

Młodszy asystent pakowacza 

Jeszcze dość młody kot, którego widzimy na nagraniu, jest bardzo zainteresowany przeprowadzką. Nic dziwnego, w końcu to kartony, czyli coś, co koty kochają najbardziej. 

Przy każdym kartonie kot najpierw pomaga złożyć jego skrzydła i zamknąć wieczko, a potem … przecina swojej mamie taśmę! Jego zachowanie jest naprawdę urocze. 

Awww! Jaki zmotywowany pracownik! 

Użytkownicy Reddit zachwycają się kociakiem pomagającym w pakowaniu. 

Świetnie sobie radzi – mówi Then_Campaign7264. Mój kot byłby zdewastowany widząc tyle świetnych kartonów, które są zamykane i odsyłane z domu. 

Mój kot, zamiast pomagać kładzie się na pudełkach, przez co moi klienci otrzymują przesyłki z sierścią. Na pewno zdarza się, że ktoś, kto ma alergię, zaczyna kichać! – mówi SgtBanana. 

Potrzebuję takiego pomocnika przed Bożym Narodzeniem  - śmieje się Callitikeiseeit29. 

Jeśli macie w planach przeprowadzkę lub chcecie zacząć sprzedawać na Vinted, to naprawdę warto od razu zaplanować adopcję kota i przyuczyć go do zawodu. Doskonale przyda się, kiedy przyjdzie do pakowania rzeczy! 

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?