Reklama

lis na kanapie

Zwierzę ucięło sobie drzemkę

© Stella Bagley/The Dodo

Kobieta znajduje obcego kota na swojej kanapie. Kiedy zwierzę podnosi głowę, zamiera

Przez Aleksandra Kupras Redaktor

Opublikowano

Mieszkająca w Kalifornii Stella Bagley myślała, że to dzień, jak każdy inny, ale po powrocie do domu odkryła, że ma nieoczekiwanego gościa.

Kobieta zauważyła zawinięte w kłębek zwierzę leżące na jej kanapie na werandzie. Była przekonana, że to drzemiący bezdomny kot.

Nieoczekiwany gość 

Prawda okazała się być jednak zupełnie inna. Gdy poranne słońce wzeszło na niebie, śpiący gość zaczął się poruszać, tym samym ujawniając prawdziwą tożsamość. 

Zobacz video: Lis dobiera się do kociego jedzenia. Nie spodziewa się tego, co zaraz nastąpi

Wtedy okazało się, że to lis! Duże uszy, wyciągnięty pyszczek, czujne spojrzenie i puszysty ogon nie pozostawały złudzeń. 

lis na kanapie
Stella Bagley/The Dodo

Nigdzie się nie ruszam

Choć lisek zauważył, że ktoś mu się przygląda, za nic nie chciał się ruszyć z kanapy. Było mu tam przecież tak wygodnie. Przeciągnął się kilka razy, a nawet bezwstydnie ziewnął. 

W końcu postanowił, że czas ruszyć się z miejsca. Wyszedł na werandę, aby leniwie poobserwować ptaki kąpiące się w wanience Stelli. 

Zwierzę postanowiło opuścić wygodne miejsce dopiero wtedy, gdy zrobiło się ciemno. „Było mi smutno, gdy odszedł. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wróci. Zawsze będzie tu mile widziany, aby zrelaksować się w moim bezpiecznym otoczeniu” – powiedział Bagley portalowi „The Dodo”.

A my w redakcji podziwiamy zimną krew kobiety. Niejeden z nas zacząłby w takiej sytuacji krzyczeć z przerażenia!

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?