Reklama

kocię rasy Ragdoll

Kocurek nie potrafi zadomowić się w nowym domu. Opiekunowie w końcu zdają sobie sprawę, czego mu brakuje

Przez Aleksandra Kupras Redaktor

Opublikowano

Kiedy nowi właściciele Augusta zauważyli, że kocurkowi czegoś brakuje, od razu postanowili działać.

Desperacko szukając schronienia, kocurek rasy ragdoll zagnieździł się za szafą i nie chciał stamtąd wyjść. Jego nowa rodzina wiedziała, że musi coś zrobić, aby pomóc mu w adaptacji.

Misja niespodzianka

Dla właścicieli kocurka zdrowie i szczęście ich nowego pupila było najważniejsze.

Udali się więc do hodowcy, od którego kupili Augusta. Tam znaleźli Cyrusa, wciąż czekającego na własną rodzinę. Zabrali go ze sobą do domu i natychmiast przedstawili go kociemu bratu.

Najszczęśliwsi bracia

W filmiku, który otrzymał setki wiadomości poparcia na TikToku, para wyjaśnia, że to dzięki Augustowi zdecydowali się na kolejnego zwierzaka.

Przed tym zdarzeniem pokazali kocurowi zdjęcie jego brata, a wtedy August zaczął donośnie mruczeć. W tamtym momencie para zrozumiała, że kot musi bardzo tęsknić za swoim rodzeństwem.

Gdy tylko Augustus zobaczył swojego brata, rozweselił się. A jego opiekunowie zyskali kolejnego futrzanego towarzysza, który rozwesela ich dom. 

@ragdollbrothers Augustus had one simple job: be our one and only. But when we showed him a pic of Cyrus, he approved it with a purr, and that's how we ended up with a surprise brother duo! 🐾👬 #CatLove #UnexpectedTwist #Ragdoll #Kittens ♬ Stargazing (Slowed + Reverb) - Marcelo De Carvalho
Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?