Reklama

Sparaliżowany kot wpatruje się w kamerę bezpieczeństwa

Sparaliżowany kot wpatruje się w kamerę bezpieczeństwa 

© YouTube ViralHog

Sparaliżowany kociak zostaje sam w domu: jego zachowanie doprowadza widzów do łez (video)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Kot, który odkrywa, że jest śledzony, decyduje się zrobić swoim opiekunom niespodziankę. 👇

Pewna rodzina z Tajwanu postanowiła adoptować wyjątkowego kociaka z niedowładem.  Tak bardzo martwili się o jego bezpieczeństwo, że zdecydowali się zainstalować monitoring, aby mieć go na oku, gdy zostaje sam w domu.

Wszystko było w porządku do dnia, w którym kot zdał sobie sprawę, że jego ludzie go szpiegują 😱.

Monitoring, by mieć kota na oku

Dla bezpieczeństwa kociaka, jego opiekunowie podjęli decyzję o zainstalowaniu kamery, która była włączona przez cały czas nieobecności opiekunów w mieszkaniu. Ich adoptowany przyjaciel cierpi na niedowład tylnych kończyn, więc jego rodzina chciała móc co jakieś czas sprawdzać, czy z kotem jest wszystko w porządku.

Kamera była włączana za każdym razem, kiedy opiekunowie opuszczali dom.

Jednak kiedy Gentlemencat (imię kota) zdał sobie sprawę, że nie ma krzty prywatności we własnym lokum, nie był w stanie dłużej ignorować "presji światła reflektorów".

Reakcja kota na kamerę

Zamiast złościć się na swoich ludzi, kociak chciał podziękować im za ten gest uważności, dając im całą  swoją miłość. Jak widać na filmie - który udostępniamy poniżej - kot patrzy w kamerę kilka razy dziennie, jakby wiedział, że ktoś jest po drugiej stronie.

Ale najlepsze jest to, że Gentlemencat wyczuwa, kiedy jego opiekunowie wracają do domu. I zawsze powoli podchodzi do drzwi, kiedy wie, że jego „rodzice” zaraz przyjadą. To urocze i słodkie, że kot zachowuje się jak psiak i daje swoim opiekunom poczuć, że na nich czekał i za nimi tęsknił. 

'Za każdym razem, gdy czuje, że jego opiekunowie wracają do domu, kot zbliża się do drzwi, aby powitać Mei (swoją mamę), komentuje opiekunka na swoim koncie na Instagramie.
Czy Twój kot wita Cię po powrocie do domu? Zostaw nam swoją odpowiedź na FORUM 👈
Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?