Reklama

Kotek i jeż - ta niezwykła para przyjaciół rozczuli Was stuprocentowo! (VIDEO)

<p>Herbee i Audree są nierozłączni w każdej sytuacji!</p> cat-happy

Herbee i Audree są nierozłączni w każdej sytuacji!

© https://www.instagram.com/mr.pokee/

W świecie zwierząt zdarzają się niezwykłe przyjaźnie. Przytulające się psy i koty są urocze, aczkolwiek wcale nie należą do rzadkich widoków. Zwierzaki potrafią jednak dobierać niecodziennych przyjaciół według sobie tylko znanego klucza. Najbardziej uroczym przykładem takiej zażyłości są Herbee i Audree. Poznajcie zgrany duet jeżowo-koci!

Przez Anna Zielińska-Hoşaf

Opublikowano , aktualizacja dnia

Zaraźliwy uśmiech jeża

Wielu użytkowników Instagrama kojarzy zapewne zdjęcia Mr. Pokee – wiecznie „uśmiechniętego” jeża-podróżnika, fotografowanego w rozmaitych miejscach i sytuacjach. Niestety w zeszłym roku słynny zwierzak odszedł za Tęczowy Most… Nieodżałowany Mr. Pokee znalazł jednak godną następczynię – wesołego jeża Herbee, który pozuje wraz ze swoją towarzyszką – kotką bengalską!

Jak pisze opiekunka zwierzaków, Talitha Girnus, „Mr. Pokee nauczył nas bycia szczęśliwymi i uśmiechania się, a teraz kontynuuje swoją misję poprzez Herbee i jego kocią siostrę”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The World’s Cutest Adventurers (@mr.pokee) on

Kot i jeż – dobrana para

Kot bengalski to rasa stworzona przez hodowców pragnących uzyskać lamparta w ciele kota. To hybryda dzikiego kota bengalskiego i domowego mruczka. Ma silny instynkt łowiecki, jest zwinny, żywy i nieco bardziej dziki oraz wymagający od przeciętnego kociego pieszczocha. Kotka bengalska Audree najwyraźniej uznała jednak, że odpuści nieco swym instynktom.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The World’s Cutest Adventurers (@mr.pokee) on

Jeż Herbee jest jej najlepszym przyjacielem – są nierozłączni, a kotka jest dla mniejszego przyjaciela niezwykle delikatna!

Poznaj rasę kot bengalski

Uśmiechnięty Herbee i szczęśliwa kotka u jego boku – ten duet podbija dziś Instagr. Niezwykła para przyjaciół zdobyła już ponad 1,8 mln wielbicieli. Tylko spójrzcie!

Źródło: Catsoncatnip.com

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz