Reklama

Ośmioletni kot, który nigdy nie miał domu, poznaje mężczyznę z demencją: ich historia porusza tysiące

Ośmioletni kot, który nigdy nie miał domu, poznaje mężczyznę z demencją: ich historia porusza tysiące cat-happy

W ostatnią sobotę lipca ośmioletni kociak miał być w końcu adoptowany. Jednak jego potencjalna rodzina nie pojawiła się w schronisku ani tego dnia, ani następnego, ani nigdy.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Wystawiony do wiatru

Mieszkający w schronisku kocur Odin w końcu znalazł dom, a przynajmniej tak się wszystkim wydawało. Rodzina, która miała przyjechać pod koniec lipca do schroniska, by odebrać kota, nigdy się nie pojawiła. I może dobrze się stało: gdyby przyjechali, Odin pewnie nigdy nie poznałby swojej bratniej duszy.

Bratnia dusza

Kiedy kotek został wystawiony do wiatru przez swoją potencjalną rodzinę, użytkowniczka TikToka, Laura Ashley, pokazała go swojemu ojcu. Mężczyzna, który od paru lat mierzy się z wyzwaniami związanymi z silną demencją, był bardzo poruszony losem kota i spontanicznie postanowił go adoptować.

Mimo poprawy stanu zdrowia, ojciec Laury mierzył się bowiem z dojmującą samotnością. Uznał więc, że adopcja kota to świetny sposób na brak towarzystwa.

Laura napisała na TikToku:

„Zobaczył nagranie z Odinem i od razu powiedział, że chce mu dać dom”.

Między mężczyzną a kotem od razu nawiązała się przyjacielska więź. Odin uwielbia spędzać czas ze swoim opiekunem, a ten – odkąd żyje w towarzystwie kota – wydaje się spokojniejszy i szczęśliwszy.

Wiadomka: przyjaźń z czworonogiem to przecież lek na całe zło :)

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz