Reklama

Kot i wydra: ta niezwykła para co wieczór tuli się do siebie przed zaśnięciem (VIDEO)

<p>Sakura i Mochi są nierozłączni (&copy;&nbsp;<a href="https://www.instagram.com/kawauso_sakura/">instagram.com/kawauso_sakura/</a>)</p> cat-wow

Kot i wydra? Okazuje się, że te dwa zwierzaki nie tylko potrafią być niezwykle urocze, ale mogą także zostać najlepszymi przyjaciółmi! Ta mieszkająca w Japonii ze swym opiekunem para jest tego najlepszym dowodem!

Przez Anna Zielińska-Hoşaf

Opublikowano , aktualizacja dnia

Niezwykła para

Sakura to niezwykły zwierzak domowy – jest bowiem oswojoną wydrą, która świetnie czuje się w domowych pieleszach. Jej najlepszym przyjacielem jest natomiast… rudy kociak Mochi. Ta para lubi przebywać razem – bawić się, a nade wszystko razem układać się do drzemki!

Jak spać, to we dwoje

Opiekun wydry i kotka ma profil na Instagramie oraz kanał na YouTube. Jeden z udostępnionych filmików przedstawia codzienny „rytuał” Sakury, która przed zaśnięciem przytula się do Mochiego – obejmuje go łapkami i rozkoszuje się miękkością kociego futerka.

Video zdobyło ogromną popularność – ma już parę milionów wyświetleń.  I jest przeurocze – najwyraźniej wydra nie potrafi zasnąć bez bliskości swego kociego kompana!

Źródło: TheAnimalRescueSite.com

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz