Reklama

Świnka i kociak: sposób, w jaki te dwa zwierzaki okazują sobie miłość Was rozczuli (VIDEO)

Pixel i Cloud kochają spędzać czas razem!
cat-happy

Choć Pixel zachowuje się bardziej jak pies niż świnka, sposób, w jaki te dwa zwierzaki okazują sobie miłość, jest naprawdę rozbrajająca!

Przez Anna Zielińska-Hoşaf

Opublikowano , aktualizacja dnia

Przyjaźń kota i świnki? Nasi mruczący pupile pewnie jeszcze niejednym nas zaskoczą. Ta para przyjaciół poznała się kilka lat temu i od tamtej pory jest niemal nierozłączna.

Miniaturowa nakrapiana świnka imieniem Pixel przyszła na świat w Arizonie i tam też mieszka wraz ze swymi opiekunami i najlepszym przyjacielem – kotem Cloud (Chmurką).

Świnka z klasą

Pixel znakomicie czuje się w domu – bynajmniej nie zachowuje się „jak świnia”! To czyściutkie, inteligentne stworzenie, które uwielbia warzywa oraz wylegiwanie się w łóżku. Zwłaszcza z Cloud!

Kocio-świński sojusz

Pixel poznała Cloud, gdy była małym prosięciem. Opiekunowie obawiali się, jak ułożą się relację między zwierzakami, ale ku ich zaskoczeniu kot i świnka szybko znalazły nić porozumienia.

Razem śpią, bawią się i żyją jak najbardziej zgodni przyjaciele! Można odnieść wrażenie, że Pixel przejmuje trochę kocich zachowań. Uwielbia też, jak Cloud ją wylizuje. 

Możecie śledzić przygody tej pary i ich opiekunów na profilu świnki na Instagramie.

Źródło: The Animal Rescue Site

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz