Reklama

Szczeniaczek yorka chce się bawić z bobasem: to video pokochało 17 mln osób

Dziecko i szczeniaczek yorka dog-happy

Małe dzieci i małe pieski to połączenie, któremu po prostu nie można się oprzeć. To video zachwyciło już 17,5 mln osób! 
 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 10.11.2020, 13:48, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41


Między dziećmi a psami potrafi stworzyć się niezwykła więź, która potem towarzyszy im przez całe życie. Tu spotykają się dwa maluchy – dla każdego z nich to spotkanie jest nowością i niesie zapowiedź niesamowitej przyjaźni. 

Mały York jest niezwykle zainteresowany niemowlęciem. Skacze i wspina się na niego, skacze dookoła, a maluchowi taka atencja ze strony zwierzęcia bardzo się podoba. Całe nagranie filmuje matka dziecka, która choć wie, że dziecku nic nie grozi, czuwa nad jego bezpieczeństwem. 

Jak widać, szczeniak za punkt honoru postawił sobie przewrócenie dziecka na plecy – po kilku podejściach w końcu mu się to udaje, ale sprawa nie była łatwa. Trzeba było użyć wyjątkowych zabiegów – w tym podgryzania i lizania. 

Podoba ci się szczenię yorka? Dowiedz się więcej o yorkshire terierach

Hit social mediów 

Co jakiś czas zdarza się wideo, które obiega cały świat – ten filmik widziało już ponad 17 mln osób, To tak, jakby obejrzało je ponad 40% mieszkańców Polski. Bez wątpienia kochamy nagrania z psami i bobasami w rolach głównych. 
 

Pamiętaj, by nigdy nie zostawiać dziecka bez opieki, kiedy bawi się z psem. Nawet najłagodniejsze zwierzę może stanowić zagrożenie, jeśli dziecko niechcący wyrządzi mu krzywdę. 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz