Reklama

Dziewczynka śpiewa kołysankę umierającemu kotu: to video łamie serce

Abby i kocur Bailey cat-sad

Dziewczynka żegna się ze swoim czworonożnym przyjacielem o imieniu Bailey. Kiedy zaczyna śpiewać, kruszeją nawet najtwardsze serca.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 18.11.2020, 06:05, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Historia nagrania, które za chwilę obejrzycie, jest naprawdę rozdzierająca. Na filmiku widzimy 4-letnią Abby siedzącą na tylnym siedzeniu samochodu, a na kolanach trzymającą jej ukochanego kotka.

Czternastoletni kocurek Bailey powoli żegna się ze światem i ukochaną rodziną. Niestety jest bardzo chory i już wiadomo, że jego czas nadszedł. To ogromna strata dla Abby i jej sióstr, dla których rudy futrzak był najlepszym przyjacielem i towarzyszem licznych dziecięcych zabaw.

Poruszające pożegnanie

Abby żegna kotka najlepiej jak potrafi: śpiewając. Swoim delikatnym głosem dziewczynka śpiewa mu starą amerykańską piosenkę: „You are my sunshine” (z ang. Jesteś moim promyczkiem). Czule głaska Bailey’ego, a ten ze spokojem odchodzi... Nikt nie potrafi powstrzymać wzruszenia.

Fani kotka na Instagramie, aby pocieszyć dziewczynki po stracie, wysłali im pluszowe zabawki: rude kotki. Mama dzieci zamieściła w mediach społecznościowych nagranie, na którym dziewczynki bawią się tymi maskotkami i czytają im, tak jak czytały Bailey’emu.

W końcu rodzina zdecydowała się zaadoptować innego rudego kotka, który byłby godnym następcom Bailey’ego.  Dziewczynki już pokochały całym sercem nowego członka rodziny, ale Bailey zawsze pozostanie w ich sercu.

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz