Reklama

Bezdomny pies chwyta wszystkich przechodzących za ręce, w nadziei, że ktoś go ze sobą weźmie (VIDEO)

Pies w klatce. dog-wow

Obok jego boksu nie przejdziesz niezauważony. Każdego zaczepi, potrzyma za dłoń, przytuli. Jak to możliwe, że tak długo mieszkał w schronisku?

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Niektóre zwierzaki znajdujące się w schronisku biorą sprawy w swoje łapy i próbują wszelkich sposobów, aby znaleźć kogoś, kto zechce dać im dom. Jednym z takich zwierząt jest pies Speck, którego niesamowity nawyk podbił internet.

Speck został oddany do schroniska The Bullock County Humane Society przez swojego poprzedniego opiekuna pod koniec 2018 roku jako kilkumiesięczne szczenię.

Piesek bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem, dlatego próbuje przyciągnąć na siebie uwagę każdego, kto przechodzi obok jego klatki. Gdy się przy nim zatrzymasz, wyciąga łapkę przez kraty i łapie cię za rękę.

„Speck wręcz kocha interakcje z ludźmi! Nigdy nie ma dość trzymania się za ręce czy głaskania po brzuchu. Wie, jak przyciągnąć uwagę, kiedy jesteś zajęty. Wpycha pyszczek między pręty swojej klatki, spogląda oczami szczeniaka i sięga łapą w twoja stronę. Speck ewidentnie wyraża swoją miłość poprzez gesty” – mówi Desiray Miracle-Wilder, dyrektorka schroniska.

Niedawno Desiray sfilmowała Specka, jak trzyma ją za ręce, i zamieściła nagranie w internecie. Niesamowity pies szybko podbił serca internautów. W schronisku rozdzwoniły się telefony osób zainteresowanych adopcją psiaka.

Speck został zaadoptowany przez Mike’a, który mieszka na ogromnej farmie na północy stanu Nowy Jork. Wielka przestrzeń do biegania i – mamy nadzieję – jeszcze więcej miłości.

 

 

Posted by Desiray Miracle-Wilder on Thursday, April 2, 2020

Sondaż Wamiz: potrzebujemy Waszej pomocy!

Źródło: Bored Panda

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz