Reklama

Cyberpunk 2077 dla kociarzy – jak przygarnąć kota w hitowej grze?

<p>Gł&oacute;wny bohater ma możliwość przygarnięcia kotka... ale musi zdobyć jego względy!</p> cat-wow

Główny bohater ma możliwość przygarnięcia kotka... ale musi zdobyć jego względy!

© CD Projekt Red

Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat. Zaskakuje w bardzo wielu aspektach, intryguje, a do tego kryje w sobie wiele niespodzianek dla graczy. Jedną z nich jest… możliwość zaopiekowania się bezdomnym kotem!

Przez Anna Zielińska-Hoşaf

Opublikowano 16.12.2020, 09:57, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Przygarnięcie bezdomnego kotka to jedna z niespodzianek nowej gry studia CD Projekt Red. Gracze określają taki smaczek w grze mianem „jajka wielkanocnego” („easter egg”). Jest ono elementem ukrytym w grze, nie do końca pasuje do fabuły, ale jego odkrycie stanowi nie lada satysfakcję!

Jak przygarnąć kotka?

Recenzenci gry są zgodni, że choć przekonanie do siebie kota kręcącego się w pobliżu mieszkania V (głównego bohatera gry) nie jest wcale takie proste, to zdecydowanie jest to gra warta świeczki.

Pierwszą wskazówką jest tekst nieznanej osoby proszącej o nakarmienie kota („żre wszystko, ale najbardziej lubi kurczaki, przychodzi na "kici kici"). Odnajdziemy go w pobliżu mieszkania V. Nieopodal zobaczymy też pustą miskę na podłodze. Teraz kluczem do przekonania do siebie zwierzaka jest podanie mu karmy. I tutaj zaczynają się schody…

Kot przekupiony

©CD Projekt Red

Znalezienie opakowania karmy dla kotów nie jest łatwe w mieście przyszłości z Cyberpunk 2077. Worki z karmą mogą być „porozrzucane” po różnych punktach miasta, ale gracze już ustalili, że na pewno można znaleźć jeden z nich w magazynie Arasaki.

Po napełnieniu miski karmą trzeba znów zdobyć się na odrobinę cierpliwości. Kot nie przyjdzie od razu – ale w końcu to zrobi, trzeba tylko pozostawić go na trochę samego.

Bohater wraca do mieszkania, idzie spać, a po pewnym czasie, gdy powróci do punktu z miską, zastanie kota zajadającego się karmą.

Teraz wystarczy pogłaskać kota i… już za chwilę zwierzak zamieszka w koszyku przypominającym kosz sklepowy lub na pranie, znajdującym się w mieszkaniu, pod oknem. Co ciekawe, wdzięczny kotek może i jest bezdomny, ale chyba miał rasowych przodków – to kociak bezwłosy, sfinks!

Dodatek w postaci kociego przyjaciela to bardzo sympatyczna – i zapewne nie jedyna – niespodzianka dla miłośników gry. Pozostaje nam tylko uśmiechnąć się do jej twórców i podziękować za promocję adopcji w tak ciekawy sposób 😊

Źródło: Grynieznane.pl 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz