Reklama

Golden retriever "dostaje w prezencie" szczeniaka: jego radość jest bezcenna (VIDEO)

Golden retriever "dostaje w prezencie" szczeniaka: jego radość jest bezcenna (VIDEO) dog-happy © Wallaceisgolden - TikTok

Para z Wielkiej Brytanii poprosiła swojego psa, aby ten zajrzał do jednego ze świątecznych pudełek pod choinką. Jego reakcja na to, co było w środku została opublikowana na TikToku.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Z pozoru było to tylko pudełko, ale w środku znajdował się mały szczeniak o imieniu Pippa. Nie wiedząc o nowym przyjacielu, starszy pies pary, Wallace, ucieszył się jak dziecko, gdy zrozumiał, że będzie miał nowego przyjaciela do psot i zabaw.

Na filmie opublikowanym w serwisie TikTok możemy zobaczyć pierwsze spotkanie Wallace i Pippy. Nagranie zostało opublikowane przez opiekunkę zwierzaków – Almę. Setki widzów skomentowało, jak uroczy jest uchwycony moment.

Morze miłości

Alma nie była zaskoczona reakcją starszego psa. Wallace, tak jak i Pippa, jest golden retrieverem, a to oznacza, że jest niezwykle przyjacielskim i rodzinnym psem. Czworonóg nigdy nie miał problemu z nawiązywaniem znajomości z obcymi psami. 

Od świąt Bożego Narodzenia minęło zaledwie kilka dni, a opiekunowie goldenów mają już mnóstwo zdjęć i filmów, na których widać ogrom miłości, jaką darzą się zwierzaki. 

Golden retriever

Goldeny są jedną z najbardziej godnych zaufania i lojalnych ras.Nawet w podeszłym wieku pozostają młode duchem i są wyjątkowo tolerancyjne wobec ludzi oraz innych zwierząt (nie tylko psów).

Retrievery są również łatwe do wyszkolenia, ale trzeba pamiętać, że potrzebują dużo stymulacji psychicznej i fizycznej, aby były szczęśliwe. 

Poniżej możecie obejrzeć, słynne już wideo, z psiakami w rolach głównych:

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz