Reklama

Spider-Cat? Kot brytyjski chodzący po gładkich ścianach podbił internet! (video)

kot-chodzi po ścianie cat-wow © Facebook.com/DailyMail

Wiemy, że koty potrafią wspinać się na drzewa i chodzić po cienkich poręczach. Ale wyczyny akrobatyczne tego kota z Chin przebiły wszystko! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Wiemy, że koty mają niezwykłe, niemalże nadprzyrodzone umiejętności.

A jeśli chcą, mogą nawet zmienić stan skupienia na płynny i wcisnąć się w naczynie o dowolnym kształcie, tak jak kot Mikko.

Spider-kot

Jak się okazuje, niektóre mają też system przeciwdziałania grawitacji i potrafią  - niczym rzekotki – chodzić po gładkiej ścianie. 

Ten kot ma niezwykłe umiejętności – chcąc zejść z klimatyzatora, nie ma innego wyjścia jak tylko użyć ściany. Kompletnie gładkiej. Co to jednak dla kota – pająka?

Żaden problem! Kotu udaje się zejść po pionowej ścianie i zeskoczyć na ziemie będąc już na niższej, bezpiecznej wysokości. 

 

Spidercat Spidercat does whatever a Spidercat can! 🕸️🐈

Posted by Daily Mail on Monday, February 15, 2021

Video kota – spidera zostało opublikowane na chińskim odpowiedniku TikToka. Kotka o niezwykłej chwytności łapek ma na imię Qiqi i należy do rasy brytyjski krótkowłosy. 

Pani Luo, opiekunka kotka, a z zawodu nauczycielka, powiedziała w wywiadzie dla DailyMail, że jej kot zawsze lubił się wspinać i doprowadził tę umiejętność do perfekcji. Nie jest to zatem jej jednorazowe zachowanie – kotka po prostu w ten sposób porusza się po mieszkaniu.

Niesamowite, prawda? 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz