Reklama

Kobieta oznajmia swojemu husky, że jest adoptowany: jego reakcja zbiera 11 mln wyświetleń

<p>Key nie może uwierzyć w słowa &quot;mamy&quot;!</p> dog-happy

Key nie może uwierzyć w słowa "mamy"!

© Screenshot/YouTube

Adopcja to piękny gest – ale rodzice nie zawsze potrafią powiedzieć swoim dzieciom, że zostały adoptowane, ponieważ boją się ich reakcji. Taka informacja bywa niełatwa do przyjęcia dla dziecka. A niekiedy nawet dla dziecka, które jest… psem!

Przez Anna Zielińska-Hoşaf

Opublikowano , aktualizacja dnia

Niektóre rzeczy są po prostu zbyt trudne, żeby je usłyszeć. Ten mieszaniec husky i malamute po prostu nie chce przyjąć do wiadomości, że został adoptowany!

„Jesteś adoptowany!”

K'eyush (dla przyjaciół Key) i jego opiekunka Jodie Boo przez lata wspólnego życia stworzyli niezwykłą więź. Są niczym matka i dziecko. A nie każde dziecko chciałoby się dowiedzieć, że jest adoptowane (mimo, że adopcja jest piękna!). 

Pewnego popołudnia Key leżał spokojnie w swoim legowisku, kiedy Jodie podeszła, przywołała go imieniem i rozpoczęła „poważną rozmowę”:

„Mam dla ciebie szokującą wiadomość” – powiedziała. Pies spojrzał na opiekunkę, a na jego pyszczku wyraźnie zaczął malować się niepokój… – „Jesteś adoptowany!” – dokończyła. Key nie przyjął tego dobrze!

Urocza „kłótnia”

Husky za żadne skarby nie chciał usłyszeć prawdy i zaczął wykłócać się ze swoją „mamą”! Począł wyć, próbując kilkakrotnie zaprzeczyć tym strasznym słowom Jodie… W końcu jednak się poddał. Spuścił głowę na legowisko i pogrążył się w niewesołych myślach… Co jeszcze przed nim ukrywano?

DNA prawdę ci powie

Koronnym dowodem Jodie miał być test DNA, który kobieta zaprezentowała psu. Key dowiedział się, że jest mieszańcem dwóch ras – husky i malamuta, natomiast niestety test wykazał 0% człowieka… A więc to jednak prawda! Key jest adoptowany!

Reakcja psa na słowa opiekunki, jego „wykłócanie” się i „niedowierzanie” stały się hitem internetu! Nic dziwnego – Key ze swoimi zdolnościami aktorskimi mógłby spokojnie zrobić karierę w Hollywood! Na nagraniu wydaje się, jakby husky wymawiał „ludzkie” słowa. Przekonajcie się sami!

Źródło: Animal Rescue Site

 
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz