Reklama

Czy potrafisz dostrzec kota ukrywającego się pośród ludzi w mniej niż 4 sekundy?

Czy potrafisz dostrzec kota ukrywającego się pośród ludzi w mniej niż 4 sekundy? cat-wow © Becky Wright New Leaf Life Design - Facebook

Ta trudna łamigłówka sprawia, że ludzie drapią się po głowach, próbując znaleźć podstępnego kota, który ukrywa się wśród tłumu ludzi.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

 

Jeśli uważasz, że Twój mózg potrzebuje małego wyzwania po dłuższym świątecznym odpoczynku, jest to doskonały sposób na przetestowanie mózgu, oczu i pamięci.

Zdjęcie zostało stworzone przez niezależnych optyków Book An Eye Test, aby dowiedzieć się, jak bystre są oczy brytyjczyków. Spokojnie, test działa także na osoby innych narodowości. Ostrzegamy, najlepsi z najlepszych byli zaskoczeni, że tyle czasu zajęło im odszukanie niepozornego zwierzaka!
 

Obrazkowe puzzle

Średni czas odnalezienia kota to około 36 sekund. Jednak najszybszy czas osiągnięty w tym  teście wynosi 4 sekundy! Sprawdź, czy jesteś w stanie pobić ten rekord!

Nie zapomnij o mierzeniu czasu!

 

You seemed to enjoy the squirrel one last week. This week can you spot the cat amongst the humans? The picturesque scene...

Posted by Becky Wright New Leaf Life Design on Saturday, November 21, 2020

Udało Ci się odnaleźć kota? Nie? Podpowiadamy. Spójrz w lewy dolny róg obrazka.

Znaleziony!

Nie kłamiemy. Kot naprawdę jest na tej grafice. Został jedynie dobrze ukryty. Poniżej przedstawiamy obrazek z zaznaczoną odpowiedzią.

Kot został zaznaczony czerwonym  kółkiem.

Kiedy już znasz lokalizację zwierzaka zagadka wcale nie wydaje się taka trudna! Pokaż ten obrazek swoim znajomym i rodzinie. Ciekawe jaki oni będą mieć wynik.

Zostaw komentarz
1 komentarz
000
000
5 sekund👌😺😸😹😻😼😽🙀😿😾

🙀🙀🙀🙀🙀🙀🙀🙀🙀🙀🙀🙀🙀🙀🙀🙀🙀🙀🙀🙀🙀🙀
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz