Reklama

Starszy pan upada w łazience: jego kot ratuje mu życie (VIDEO)

Starszy mężczyzna w czapce z daszkiem i jego mały kociak. cat-happy © Screenshot YouTube @FOX 17 WXMI

Jeśli wciąż nie jesteś fanką/em kotów, to za chwilę zmienisz zdanie. Ta historia jest niewiarygodna!

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Ron Williams, weteran z Sturgis w Michigan, niedługo skończy 85 lat. Do niedawna mieszkał sam aż zaadoptował uroczego kociaka o imieniu Fluffy.

„Spojrzałem na niego i po prostu się w nim zakochałem” - powiedział Williams.

Jak się domyślacie, kociak wprowadził wiele radości do życia Rona. Kocie zabawy, łobuzowanie i nieodparty urok potrafią rozchmurzyć nawet najbardziej ponury dzień, a nawet… uratować życie!

"Dzwoń po pomoc!"

Mężczyzna miał zwyczaj rozmawiać ze swoim małym towarzyszem. Między innymi, za każdym razem, gdy dzwonił telefon mówił  "“Ring-a-ding Fluffy” (w wolnym tłumaczeniu "ding dong Fluffy").  

Pewnego dnia 84-letni weteran, poruszający się na co dzień z pomocą balkonika, poślizgnął się w łazience i nie mógł wstać. Spędził kilkanaście godzin leżąc na podłodze. Gdyby nie jego kot, strach pomyśleć jakby skończyła się jego historia.

Kiedy Ron leżał w łazience, powoli tracąc nadzieję, że ktoś go znajdzie i mu pomoże, Fluffy cały czas dotrzymywał mu towarzystwa, pocieszał go i lizał po twarzy. I wtedy mężczyźnie wpadł do głowy pomysł. Zaczął mówić do Fluffy’ego: “Ding dong Fluffy”, mając nadzieję, że maluch go zrozumie.

Ku jego zaskoczeniu, Fluffy podszedł do telefonu i przyniósł go Ronowi! W ten sposób niepozorny kociak uratował mu życie. “A co by było, gdyby nie było go tam ze mną?” - zastanawia się mężczyzna.

Jeśli masz w rodzinie czy w sąsiedztwie samotną starszą osobę, staraj się dzwonić do niej codziennie, by sprawdzić, jak się czuje i po prostu porozmawiać. Nie każdy przecież ma u swego boku takiego dzielnego czworonoga jak Fluffy.

Źródło: Animal Channel i WKBW
 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz