Reklama

Kot wącha pupę swojego kolegi: jego reakcja rozbawi Was do łez! (VIDEO)

<p>&quot;No coś takiego - oburzające!&quot;</p> cat-happy

Koty to zwierzęta dystyngowane i eleganckie. Tym zabawniejsze są momenty, gdy kot traci swoje zwyczajowe opanowanie. A szczera reakcja tego kocurka to ubaw po pachy!😹👇

Przez Anna Zielińska-Hoşaf

Opublikowano 24.08.2021, 16:02

Rok 2021 był trudny dla wielu z nas. Udało nam się przetrwać z uśmiechem na ustach... częściowo dzięki platformie TikTok i publikowanym tam filmikach. Nas szczególnie zajmowały zabawne filmiki z kotami, które mają udowodniony naukowo pozytywny wpływ na nasz nastrój oraz motywację do codziennej pracy!

Ciekawość zabiła kota?

Mówi się, że ciekawość zabiła kota. Po kilkukrotnym obejrzeniu tego materiału na TikToku możemy stwierdzić, że faktycznie, prawie tak się stało.

W tym przezabawnym filmiku koci bohater zainteresował się nagle bardzo mocno swoim kocim kolegą. Poczuł od niego niecodzienny zapach? Coś było nie tak? Tego nie wiemy, ale kot postanowił to zbadać. I dowiedział się, że niektóre tajemnice chyba nie powinny nigdy być tak dogłębnie zbadane.

Co się dokładnie stało? Otóż kocurek podszedł do swojego kompana i zaczął obwąchiwać jego pupę. Jak na razie - nic niezwykłego. Obwąchiwanie zadków jest jak najbardziej normalne w kocim świecie. Gruczoły okołoodbytowe wydzielają indywidualny zapach, który jest kocią wizytówką. To całkowicie naturalne!

 

cara gato tras olor culo gato
 ©TikTok @salutlesfi

Cóż to za odór?!

Nienaturalna jednak, a wręcz zupełnie niesamowita, wydaje się natomiast przezabawna reakcja kota na zapach "okołoodbytowy" swojego kolegi. Zniesmaczona mina, przymrużone oczy, lekko otwarty pyszczek.

Ta pełna dezaprobaty mina rozśmieszyła już tysiące użytkowników TikToka! Filmik jest udostępniany w szaleńczym tempie, a my mamy jedynie nadzieję, że kocurek otrząsnął się z szoku i następnym razem zastanowi się dwa razy zanim podejmie takie ryzyko...

Filmik obejrzycie tutaj: