Reklama

Dwa koty.

Kot wącha pupę swojego kolegi. Jego reakcja sprawia, że trudno nie wybuchnąć śmiechem (VIDEO)

Przez Agnieszka Marczak Redaktor

Opublikowano aktualizacja dnia

Chcesz udostępnić to ogłoszenie

Ta futrzasta gwiazda TikToka szybko pożałowała pójścia za swoim kocim instynktem. 
 

Internauci pokochali TikToka dzięki porządnej porcji śmiechu, jaką codziennie im dostarcza. Poza tym duża część dostępnego tam kontentu to filmiki z kotami. 

Jednak ostatnio TikTok przeszedł samego siebie. W serwisie zamieszczono nagranie, które rozłożyło wszystkich na łopatki, łącznie z naszą redakcją.

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła

Wychodzi na to, że to powiedzenie dotyczy nie tylko świata ludzi. Ostatnio pewien kocur, ciekawy swojego kolegi, na własnym nosie doświadczył prawdziwego piekła zmysłowych doświadczeń.

Bohater tiktokowego nagrania podszedł do drugiego kota, by… powąchać jego tyłek. Hmm, no cóż, kociej natury nie oszukasz. Jednak ten Pan Ciekawski przekonał się na własnym futrze, że podążanie za instynktem nie zawsze jest najlepszym pomysłem. 

Jak się skończyła “inspekcja”? Po minie kota widać, że nie najlepiej. Wyraz jego pyszczka sprawił, że tysiące internautów po prostu padło ze śmiechu. No zobaczcie sami! Ten kot nawet nie próbuje ukryć tego, w jak niezręcznej sytuacji się znalazł.

Filmik obejrzało już ponad 370 tysięcy razy i nie wygląda na to, by internauci mieli szybko dość. Wyczuwamy, że mina tego ciekawskiego kota stanie się doskonałą pożywką dla twórców memów ?

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz