Reklama

Ile psów widzisz na obrazku? Odpowiedź zdradzi, jaki jest Twój mentalny wiek

rysunek psów dog-happy

Ile psów widzisz? 

© Optometry Today

Ta wizualna zagadka stała się prawdziwym hitem mediów społecznościowych. Według autorów Twoja odpowiedź zdradza Twój wiek umysłowy, czyli to, na ile lat tak naprawdę się czujesz.

Przez Iza Markowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Nieważne, ile masz lat, ważne na ile się czujesz, mówi stare przysłowie. Jeśli chcesz wiedzieć, ile masz lat mentalnie, weź udział w tej krótkiej zabawie.

Przyjrzyj się przez chwilę dokładnie poniższemu obrazkowi i policz, ile widzisz psów. Wynik ujawni Twój mentalny wiek, czyli na ile lat tak naprawdę się czujesz.

Ile psów jest na obrazku? 

W zależności od tego, ile zobaczysz psów na poniższej ilustracji, jest bardziej prawdopodobne, że czujesz się bardzo młody duchem, lub wręcz odwrotnie - odczuwasz, że masz więcej lat, niż w rzeczywistości. Tak w każdym razie twierdzą autorzy tej iluzji optycznej opublikowanej przez magazyn naukowy Optometry Today.

Ile widzisz psów? ©Optometry Today

Cztery psy

Jeśli zobaczyłeś cztery psy, Twój wiek mentalny wynosi od 20 do 25 lat. Jesteś artystyczną duszą, osobą ciekawą świata i lubisz patrzeć na rzeczy z nowej perspektywy.

Pięć psów

Jeśli wypatrzyłeś pięć psów, Twój wiek mentalny wynosi od 25 do 30 lat. Lubisz bezpośrednią komunikację i proste rozwiązania. Nie widzisz sensu w komplikowaniu spraw, czy to w miłości, czy w życiu codziennym.

Sześć psów

Jeśli zobaczyłeś sześć psów, oznacza to, że mentlanie masz między 30 do 40 lat. Jesteś przywiązany do tradycji. Z natury ostrożny, jesteś kimś, na kim można polegać.

Siedem psów

Jeśli dopatrzyłeś się aż siedmiu psów, to w Twojej głowie jesteś jeszcze bardzo, bardzo młody. Jesteś osobą ufną, otwartą i zadowoloną z życia.

Czy opis zgadza się z Twoja naturą? Ile psów zobaczyłeś? Napisz w komentarzu. 
 
So, how old are you according to the number of dogs you saw?
6 komentarzy
Less_go
Less_go
Siedeeeeeeeeeeeeeeeemmnmm
Weronika1738
Weronika1738
Ja sześć ale ja mam tylko 10 lat xD a nie 30-40
DoggyTreatz_
DoggyTreatz_
Widzę sześć
000
000
Ja sześć.
gdzie siódmy?
I mam 9 lat!!!
WietrznyOgon
WietrznyOgon
Zobaczyłam sześć. Świetnie. Miałam nadzieję na trochę młodszy wiek mentalny ale trudno. Właśnie, ciekawe gdzie siódmy.
Lamparcia_Gwiazda
Lamparcia_Gwiazda
Zauważyłam sześć a mam 11 lat xd
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz