Reklama

Zabrano jego najlepszą przyjaciółkę. Łzy Rookiego wzruszyły cały świat (VIDEO)

Płaczący pies. dog-happy © YouTube

Prawdziwa przyjaźń przekracza wszelkiego granice, także międzygatunkowe. Filmik, na którym piesek Rookie rozpacza po rozstaniu ze swoją przyjaciółką wzruszył internautów na całym świecie.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kiedy Rookie, jeszcze jako szczenię, pojawił się w rodzinie, szybko nawiązał więź ze wszystkimi jej członkami, także czworonożnymi. Jednak najbardziej pokochał opiekuńczą krowę, która traktowała go jak matka.

Zwierzęta okazywały sobie czułość, przytulały się i dbały o siebie. Wielka krowa pozwalała nawet Rookiemu spać na jej grzbiecie!

Psia rozpacz

Niestety nie jest łatwo się przyjaźnić, kiedy ktoś inny decyduje o twoim losie. Właściciel Rookiego miał problemy finansowe i podjął decyzję o sprzedaniu jednej z dwóch krów. Padło na przyjaciółkę Rookiego. Dla psa był to cios prosto w serce. Każdy, kto stracił bliskiego przyjaciela, wie, jakie to trudne.

Piesek jęczał i płakał, nie mógł pogodzić się z faktem, że krowy już nie ma. Czekał godzinami w oborze i bigał po wsi w poszukiwaniu swojej przyjaciółki.

W pewnym momencie Rookie usłyszał znajomy głos. Okazało się, że jego przyjaciółka mieszka niedaleko. Właściciele psa pobiegli za nim i nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli. Ponowne spotkanie i ogromna czułość zwierząt dała im do zrozumienia, że rozdzielenie zwierząt było błędem.

Szczęśliwy powrót

Po tym wzruszającym spotkaniu rodzina postanowiła że odkupi z powrotem krowę. Psiemu szczęściu nie było końca! Właściciel postanowił przygarnąć też drugiego psa, by Rookie zaczął prowadzić bardziej pieskie życie, ale – jak na niego przystało – z jedną łapą… w oborze!

Rodzina Rookiego wykazała się ogromnym zrozumieniem dla uczuć pieska. To wspaniałe, że ludzie, mimo przeciwności finansowych, potrafią się poświęcić, by zadbać o komfort psychiczny swoich czworonogów.

  • Zobacz również tego owczarka niemieckiego, który przyjaźni się z żyrafą:
 
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz