Reklama

Właściciel otrzymywał skargi na swojego psa. Ukryta kamera ujawnia tajemnicę! (VIDEO)

Hałaśliwy pies dog-wow
© YouTube

Mężczyzna otrzymywał od sąsiadów wiele skarg na swojego psa, który wył i szczekał podczas jego nieobecności. Postanowił więc zainstalować ukrytą kamerę, aby dowiedzieć się, co dzieje się z psem pod jego nieobecność. Efekt tego dochodzenia jest wprost niewiarygodny!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 13.05.2019, 20:16, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:55

Początkowo właściciel czworonoga nie był w stanie uwierzyć, w to, że jego z natury spokojny pies robi tyle hałasu. Regularnie powtarzające się skargi sprawiły, że mężczyzna zainstalował w swoim domu ukrytą kamerę, aby w końcu wyjaśnić całą sytuacją i uniknąć kolejnych kłótni z sąsiadami.

Zdumiewające nagranie

Następnego dnia, kiedy mężczyzna wrócił z pracy postanowił obejrzeć zarejestrowane na ukrytej kamerze nagranie. To, co zobaczył wprawiło go w osłupienie. Zwierzę, co prawda hałasuje, ale robi to w zdumiewający sposób!

Okazało się, że czworonóg znalazł sobie zajęcie godne mistrza. Podczas gdy jego pan jest w pracy, pies gra na fortepiania i śpiewa. Choć irytacja sąsiadów jest zrozumiała, to nietypowy koncert fortepianowy robi niemałe wrażenie. 

Choć koncert psiego Beethovena bawi, warto przywyczaić psa do samodzielnego zostawania w domu i zapewnić mu w tym czasie ciekawe zajęcia, które nie będą irytować sąsiadów. A przede wszystkim - nigdy nie zostawiajmy czworonoga samego na zbyt długo!