Reklama

Hałaśliwy pies
© YouTube

Właściciel otrzymywał skargi na swojego psa. Ukryta kamera ujawniła niewiarygodną prawdę (video)

Przez Marcelina Smugowska Redaktor

Opublikowano

Mężczyzna otrzymywał od sąsiadów wiele skarg na swojego psa, który rzekomo wył i szczekał podczas jego nieobecności. Postanowił więc zainstalować ukrytą kamerę, aby dowiedzieć się, co dzieje się z psem pod jego nieobecność. Efekt tego dochodzenia jest wprost niewiarygodny!

Początkowo właściciel czworonoga nie był w stanie uwierzyć, w to, że jego z natury spokojny pies robi tyle hałasu

Regularnie powtarzające się skargi sprawiły, że mężczyzna zainstalował w swoim domu ukrytą kamerę, aby w końcu wyjaśnić całą sytuacją i uniknąć kolejnych kłótni z sąsiadami.

Zdumiewające nagranie

Następnego dnia, kiedy mężczyzna wrócił z pracy postanowił obejrzeć zarejestrowane na ukrytej kamerze nagranie. To, co zobaczył wprawiło go w osłupienie. Zwierzę, co prawda hałasuje, ale robi to w zdumiewający sposób!

Okazało się, że czworonóg znalazł sobie zajęcie godne mistrza. Podczas gdy jego pan jest w pracy, pies gra na fortepianie i śpiewa! Choć irytacja sąsiadów jest zrozumiała, to nietypowy koncert fortepianowy robi niemałe wrażenie. 

Choć koncert psiego Beethovena bawi, warto przyzwyczaić psa do samodzielnego zostawania w domu i zapewnić mu w tym czasie ciekawe zajęcia, które nie będą irytować sąsiadów. A przede wszystkim - nigdy nie zostawiajmy czworonoga samego na zbyt długo! 

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

1 komentarzy

Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

1 komentarz na temat 1

Chcesz udostępnić ten artykuł?