Reklama

Nowy lokator słyszy drapanie w ścianie. To, co w niej znajduje, to totalne zaskoczenie

Kot_w_pudelku_miauczy cat-wow
© @d_e_heffun / Twitter

Tajemnicze drapanie dochodzące ze ściany w jednym z japońskich bloków w prefekturze Tokushima, nie pozwalało nowemu lokatorowi spokojnie funkcjonować. W końcu nie wytrzymał i mimo lęku zdecydował się na zrobienie dziury w ściance działowej salonu. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 17.05.2019, 18:21, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:58

D.E. Heffun na początku próbował ignorować odgłosy, ale dźwięk był naprawdę nietypowy i mocno przerażający, więc w końcu zdecydował się na rozebranie fragmentu przepierzenia. Spodziewał się, że w jego ścianie zamieszkał duży insekt bądź szczur.

Sublokator mieszkający w ścianie 

Mężczyzna wykonał otwór tuż przy podłodze otwór i dostał się do wewnętrznej części ściany. Ku swojemu zaskoczeniu spostrzegł błyszczące ślepka małego kociaka. 

Nie wiadomo jak kocię dostało się do przestrzeni pomiędzy wewnętrzną a zewnętrzną ścianą budynku. Prawdopodobnie weszło w przewody wentylacyjne i się ześlizgnęło lub w ścienie zewnętrznej istniał niewielki otwór, przez który kociak zdołał się przecisnąć. 

D.E.Heffun wyciągnął malucha i przez jakiś czas obserwował, czy nie szuka go jego mama. Niestety kociak był całkiem sam, ale na szczęscie w ten sposób znalazł nowy dom. Jego znalazca zdecydował się zaadoptować zwierzaka.  
 

Historia o uratowaniu kociaka, którą opublikował na Twitterze, poruszyła aż 146.000 osób, a ponad 50.000 postanowiło udostępnić ją dalej.