Reklama

Kot_w_hamaku
© Pixabay

5 hamaków, które odmienią życie Twojego kota

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano aktualizacja dnia

Każdy posiadacz kota, powinien rozważyć zakup takiego legowiska dla swojego pupila. Bo przecież wiadomo, że w życiu chodzi przede wszystkim o spanie.

1. Koci hamak na okno na przyssawkach 

Każdy kot bez wyjątku lubi siedzieć na oknie, ale co zrobić, jeśli mamy na parapecie cały zestaw kwiatów, bądź zamiast okna mamy przeszklenia na całej wysokości ściany? Rozwiązaniem jest hamak na przyssawkach. Montaż jest bardzo łatwy, a wybór hamaków duży. 
Ceny od 50 zł do 150 zł. 

2. Hamak dla kota pod krzesło 

Ten hamaczek można rozpiąć pod każdym krzesłem (najlepiej jednak takim, na którym nikt nie siada lub przynajmniej nie ma syndromu niespokojnych nóg). Będzie idealny również w podróży, bo przyczepić można go w zasadzie do wszystkiego, a nie ma żadnych twardszych elementów. Pamiętajcie tylko by tak zamontować uchwyty, by się nie zsunęły. 
Cena od 30 zł do 50 zł

3. Hamak dla kota na okno z bulajem 

Ni to hamak, ni łóżko. Montowane na przyssawki, ma na środku prawdziwy marynarski bulaj, by kot zawsze mógł podglądnąć nie tylko co się dzieje na zewnątrz, ale również w mieszkaniu. 
Cena około 100 zł

 

4. Wiszący hamak 

Do zawieszenia na pojedynczym haku. Może służyć zarówno jako miejsce do spania, jak i jako zabawka, bo samo wejście do niego może być dla kota niezbyt prostym zadaniem. 

5. Hamak na kaloryfer 

Idealna inwestycja na zimę. Wieszamy go na kaloryferze i kotu jest ciepło i miło. Aczkolwiek podejrzewamy, że przynajmniej połowa naszych milusińskich i tak wybierze leżenie na kaloryferze. 
Cena od 30 do 80 zł 


Wszystkie hamaki znajdziecie bez problemu w sklepach zoologicznych oraz na aukcjach internetowych. A na koniec prześmieszny film o Timo – kocie, który uczy się wchodzić na hamak i zajmuje mu to kilka miesięcy! Pękniecie ze śmiechu! 
 

 

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?